10 причин відмовитися від вживання наркотиків

Причини наркоманії

З різних причин розвивається залежність від наркотиків.  І відмовитися від вживання стає неможливо вже після першої дози.  Наркотики надають п’янкий ефект, викликають ейфорію, наркоман відчуває задоволення і прагне знову випробувати ці відчуття після того, як ефект від наркотиків закінчується.  Так починається залежність від наркотиків, що в наслідку руйнує психіку наркомана і його організм.

відмова від наркотиків

Наркоман відчуває ілюзії, що може кинути вживати наркотики самостійно.  Але на практиці психологічна і фізична залежність настільки впливає на всі сфери життя наркомана, що без вживання він відчуває депресію, апатію, незадоволеність.  Ломка від наркотиків підкріплює його бажання вживати, щоб позбутися від болю в тілі і суглобах і перестати відчувати психологічний дискомфорт.

10 причин відмовитися від наркотиків

Якщо наркотики руйнують ваше життя, знайдіть в собі сили відмовитися від вживання.  Причини кинути вживати наркотики можуть бути різними, але у кожного наркомана є дещо спільне, це наслідки вживання наркотиків і залежність від ПАР, яка руйнує ваше життя і впливає на ваші стосунки з родиною.

  • Здоров’я.  У наркоманів згодом погіршується здоров’я, навіть якщо вживати не ін’єкційні наркотики, а вдихати їх через ніс: амфетамін, сіль, мефедрон.  При внутрішньовенному вживанні можуть з’явитися смертельні захворювання у наркоманів.  При відмові від наркотиків у вас є шанс поліпшити стан здоров’я і позбутися від наслідків вживання.
  • Ломка.  Ви ніколи не відчуєте ломку від наркотиків, якщо кинете вживати.  Ви назавжди забудете про безсоння, депресії, суїцидальні думки, параною, нав’язливі думки про вживання.  Лікар-нарколог проведе детоксикацію і допоможе зняти ломку від наркотиків.  Лікування наркоманії в стаціонарі дозволить вам назавжди забути що таке ломка від наркотиків.
  • Психіка.  Під час вживання наркотиків величезної шкоди наноситься вашому емоційному і психологічному стану.  Сучасні види наркотиків – психостимулятори, штучно стимулюють рецептори в мозку, через що ви відчуваєте прилив сил і енергії.  Згодом можуть з’явитися психічні розлади, але відмовившись від наркотиків ви відновите діяльність мозку.
  • Контроль.  Характерна риса розвитку залежності від наркотиків – це втрата контролю над власними думками і діями.  Якщо ви намагалися вживати наркотики контрольовано, але не добилися в цьому успіху – прийшов час відмовитися від згубної пристрасті, яка контролює ваше життя.  Ви зможете повернути контроль над власним життям за допомогою реабілітації.
  • Родина.  Наркотик впливає на соціальну сферу.  Ваша сім’я перебуває в постійному стресі, коли дізнається, що їх дитина – наркоман.  Через співзалежность батьки наркомана припускаються помилок, які погіршують ситуацію.  Ваша сім’я також потребує професійної допомоги.  Якщо ви кинете вживати наркотики – у вас вийде відновити довірчі відносини з близькими.
  • Заперечення.  Наркоман завжди буде шукати виправдання своєму вживанню.  Заперечення залежності – це одна з ознак наркоманії.  Ви заперечуєте проблеми, які з’явилися у вашому житті через шкідливу ​​звичку, але тільки відмовившись від ейфорії і задоволення ви зможете подолати залежність.  Ви відчуєте себе краще, як тільки зрозумієте що вам більше не потрібно заперечувати свої проблеми.
  • Борги.  Один з найпоширеніших способів продажу наркотиків через інтернет – це закладки і перебуваючи під впливом ПАР ви постійно перебували в пошуку грошей на вживання.  Кредити і борги, які утворилися за час вашого вживання більше не з’являться у вашому житті, якщо ви відмовитеся від наркотиків.
  • Проблеми з законом.  Виготовлення та розповсюдження наркотиків, продаж наркотиків в аптеці без рецепта, наркотики в школах – все це порушення законодавства.  Скільки разів ви опинялися в поліції через наркотики?  Якщо ви не хочете щоб це повторилося в майбутньому – ви повинні звернутися за допомогою, щоб позбутися від наркоманії.
  • Майбутнє.  Ваше завтра залежить від того, що ви робите сьогодні.  Якщо ви вживаєте наркотики під час вагітності, яке майбутнє чекає вашу дитину?  Інвалідність?  Захворювання?  Або може бути він взагалі не з’явитися на світ через те, що ви щодня отруюєте свій організм?  Кинувши вживати наркотики у вас і у ваших дітей попереду буде щасливе майбутнє.
  • Свобода.  У гонитві за кайфом, в щоденному пошуку грошей, загрузнувши у брехні і маніпуляціях ви забули коли в останній раз відчували себе щасливою і вільною людиною.  Навіть у наркомана зі стажем є майбутнє, якщо він відмовиться від наркотика, який позбавляє його свободи і права вибору.  Поверніть собі своє життя і свободу, яка дозволить вам відчувати себе повноцінним.

Як відмовитися від вживання наркотиків

Якщо ви потребуєте допомоги і не можете кинути вживати самостійно – зверніться до кваліфікованих фахівців медичного центру доктора Василенко.  Лікарі проведуть комплексне обстеження вашого організму і психіки і підберуть для вас ефективний метод лікування наркоманії індивідуально і анонімно.  Не намагайтеся шукати вихід на форумах для наркоманів – довіртеся професіоналам.

відмовитись від наркотиків

Якщо ви хочете кинути вживати наркотики в домашніх умовах, не шукайте в інтернеті народні методи зцілення наркоманії, не намагайтеся замінити наркотики алкоголем, що не погіршити свій стан.  Для відновлення після наркотиків вам необхідна медикаментозна терапія і психотерапія.  Комплексне лікування наркоманії в стаціонарі допоможе вам відмовитися від наркотиків назавжди.