Ін’єкційні наркотики: героїн

Героїн – смерть на голці

Героїн – один з найнебезпечніших наркотиків світу. Залежність від нього формується миттєво. Героїн вживають різними способами: його нюхають, курять, вводять ін’єкційно. Розвитку залежності від цього наркотику неможливо уникнути. Вживши героїн один раз, людина відчуває психологічну залежність, яка супроводжується одержимістю і нав’язливим бажанням вжити знову.

героїн

Далі настає деградація особистості, зростає толерантність. З часом організм вимагає все більшу дозу героїну для того, щоб відчути ейфорійний ефект як при першому вживанні, але досягти його неможливо. При скасуванні вживання настає абстинентний синдром (ломка від героїну), а тобто дискомфорт на фізичному рівні, болі, спазми і судоми в усьому тілі, які відчуває наркоман.

Кинути вживати героїн самостійно

Спроби самостійно кинути героїн не призводять до позитивного результату, так як сильна біль у тілі і психологічне бажання вживати повертають наркомана до звичного способу поліпшити власний стан.

Замкнуте коло неможливо подолати без втручання фахівців. Закономірними випадками є передозування героїну, стрімке погіршення загального стану, інфекційні захворювання (СНІД, гепатити тощо), і в кінцевому рахунку, летальні наслідки.

Ознаки вживання героїну

Впізнати людину, яка вживає героїн, можна неозброєним оком. Звужені зіниці, скляні очі, порушена координація рухів, уповільнений ритм дихання, сліди від ін’єкцій – це все є ознаками вживання героїну. Також у наркозалежного знижується вага через порушення режиму харчування і сну.

героїн це

В період вживання людина відчуває позитивні емоції, стає доброзичливою, спокійнлю і життєрадісною. Але як тільки дія наркотику закінчується, радість змінюється на гнів. Пригніченість, агресія, відчуженість, самоізоляція, суїцидальні нахили, – ось що відбувається з наркозалежним при відсутності дози. У гонитві за наркотиком, людина може вчинити незаконні дії, завдати шкоди як собі, так і оточуючим людям.

Передозування від героїну

Найчастіше передозування героїну призводить до летального результату. У разі передозування необхідно терміново звертатися за медичною допомогою, так як відбувається моментальний набряк легенів, зупинка серця. Затьмарення і втрата свідомості, посиніння кінцівок, зниження пульсу і тиску є ознаками передозування від героїну. Детоксикація допоможе вивести токсичні речовини з організму.

Якщо ви помітили такий стан у кого-то зі своїх близьких, терміново викликайте швидку допомогу або скористайтеся послугою виклику лікаря-нарколога на дом, який, в свою чергу, стабілізує стан наркомана за допомогою медикаментозної терапії в домашніх умовах, або доставить наркозалежного в стаціонар.  Не варто самостійно допомагати людині при передозуванні, адже це тільки погіршить ситуацію.

 Лікування залежності від героїну

 Лікування залежності від героїну в медичному центрі Василенко – це довгий процес, який починається з огляду лікаря-нарколога.  Після процедури детоксикації, лікар призначить лікування.

лікування від героїну

 За допомогою медикаментозної терапії усуваються фізичні наслідки вживання героїну.  Подальша реабілітація в умовах стаціонару допоможе позбутися від психологічної залежності і назавжди забути ейфорійні спогади про наркотик.