Лікування наркоманії в Донецьку

Страх смерті і біль постійно супроводжують людей, які страждають на наркотичну залежність.

Персонал клініки лікаря Василенко більше 25 років веде боротьбу за життя людей, які добровільно звернулися до них для лікування наркоманії.

Лікування наркоманії в Донецьку

Наркологічний центр пропонує гарантоване лікування психологічної та фізичної залежності мешканцям Донецьку. З моменту заснування медичного центру лікаря Василенко успішне лікування пройшли понад 5000 пацієнтів з різних країн: України, Росії, США, Греції, Бельгії.

Етапи лікування наркотичної залежності

Наркотична залежність впливає на багато процесів в організмі і відображається на психічному стані людини.

Лікарем Василенко, який заснував клініку, розроблена авторська методика лікування наркоманії.

Щоденна боротьба із залежністю ведеться фахівцями в кілька етапів:

 • Детоксикація організму, при якій проводиться очищення організму від наркотичних речовин спеціальними препаратами.
 • Усунення абстиненції і відновлення роботи внутрішніх органів.
 • Лікування психічної залежності проводиться лікарями-неврологами, психотерапевтами. Ефективними методиками при цьому є сеанси холотропного дихання, супер-стрес-шокової терапії, гіпнотичні методи.

Тривалість терапії

Фахівцями центру лікаря Василенко складаються індивідуальні програми лікування тривалістю від 3 до 6 тижнів. На сторінці сайту про центр розміщені документи, що підтверджують кваліфікацію фахівців.

Вартість лікування наркоманії

Лікування наркоманії в Донецьку залежить від характеру залежності. При надходженні пацієнта в клініку Василенко лікар-терапевт визначає обсяг лікувальних заходів і вартість лікування залежності, в яку включено харчування та перебування в палаті сімейного типу.

Відгуки про лікування наркоманії

Фахівці клініки лікаря Василенко зацікавлені в тому, щоб назавжди вилікувати наркотичну залежність. Однак успішність процедури залежить також від готовності і мотивації пацієнта.

У невеликому відео відгуці один з наших пацієнтів розповідає про те, як забути про прихід і зробити перебування в центрі максимально ефективним.

Позитивні відгуки про лікування наших пацієнтів дозволяють повірити у власні сили і зрозуміти, що чекає на людину в клініці.

Лікування наркоманії в медичному центрі лікаря Василенко проходить без повної ізоляції пацієнта від суспільства. Наркологічна клініка відрізняється здоровим психоемоційним середовищем і умовами, які роблять її схожою на санаторій.

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання