Лікування алкоголізму в Луцьку

Медичний психотерапевтичний центр лікаря Василенко запрошує резидентів Луцька, які страждають на алкогольну залежність, пройти курс лікування.

Лікування алкоголізму в Луцьку

Чому слід обрати саме центр Василенко?

 1. Центр знаходиться далеко, тому наші пацієнти повністю відсторонюються від середовища, де вони вживали алкоголь. Це дає їм змогу та час на переосмислення свого кола спілкування; вирішити, які люди для них є здоровим оточенням, а які – ні.
 2. Центр пропонує як стаціонарне, так і амбулаторне лікування. Однак слід зазначити, що для пацієнтів з міста Луцьк доцільнішим буде лікування у стаціонарі. Таким чином вони отримають повний спектр послуг, та повністю зануряться в дружню та комфортну атмосферу клініки, де усе працює на фізичне та психічне одужання пацієнтів.
 3. Вже 25 років центр Василенко рятує життя алкоголіків та наркоманів, використовуючи перевірені часом методи, у поєднанні з новітніми європейськими практиками та східною медициною. Комплексний підхід у лікуванні залежності завжди доводить свою ефективність.
 4. В центрі Василенко лікарі активно займаються фізичним оздоровленням. Кожен пацієнт отримує індивідуального терапевта, який займається фізичною реабілітацією, очищенням організму, відновленням функцій, розробляє схему лікування.
 5. Усі пацієнти відвідують групові та індивідуальні сеанси психотерапії, заняття з психологами.

Кодування від алкоголізму в Луцьку

Окрім якісного оздоровлення, пацієнти центру Василенко також проходять кодування від алкоголізму в два етапи.

Перший етап – психологічний. Його важко вкласти в якісь рамки, адже відбувається це кодування від алкоголю щодня на вечірніх сеансах стрес шокової терапії. Ці сеанси – унікальний винахід лікаря Віталія Івановича Василенко – засновника клініки.

На вечірніх сеансах завдяки масивній сугестії пацієнтам у підсвідомість закладають страх смерті від вживання алкоголю. Більше того, за допомогою різних аудіо-візуальних та сенсорних методів, у алкоголіків викликають відразу аж до нудоти лише одним нагадуванням про алкоголь!

Другий етаппідшивання від алкоголізму. Виконується наприкінці курсу лікування та лише за згодою пацієнта. Його підшивають спеціальною полівалентною сироваткою, яка викликає страшні медичні наслідки після вживання алкоголю. Звісно усі наслідки обговорюються в індивідуальній бесіді. Пацієнт також може обрати період дії підшивки.

Вартість лікування алкоголізму в Луцьку

Вартість лікування алкоголізму в Луцьку, як і скрізь, дуже залежить від умов, які пропонує заклад.

Так, наприклад, в центрі Василенко, окрім курсу лікування психічної та фізичної залежності, а також підшивання, пропонується перебування в окремій палаті сімейного типу (тобто у палаті разом з пацієнтом може проживати лише супроводжуюча особа з близьких чи рідних, і це входить у вартість лікування алкогольної залежності), повноцінне трьохразове харчування на двох, користування інтернетом та ще багато чого.

Якщо ви бажаєте обговорити вартість лікування у центрі Василенко, дзвоніть за номером +38 (063) 401-57-01.

Відгуки про лікування алкоголізму в Луцьку

Ця родина спробувала майже всі види лікування алкогольної залежності, включаючи програму 12 кроків, але результат був завжди короткостроковий. На цей раз вони вирішили приїхати в Центр Василенко…

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання