Лікування наркоманії в Житомирі

У Житомирі лікуванням наркоманії та алкоголізму займаються спеціалізовані медичні установи, приватні і державні клініки.

Найбільш ефективно лікування залежності проходить на відстані від звичного кола спілкування хворого, далеко від дому. Так, наприклад, лікуванням наркозалежності займається центр Василенко, який приймає хворих з інших міст, що значно підвищує ефективність терапії. Лікарі центру мають великий досвід в лікуванні залежності, на рахунку клініки кілька тисяч вилікуваних пацієнтів.

Лікування наркоманії в Житомирі

Головні умови, яких дотримуються в центрі:

  • Бажання самого хворого відмовитися від прийому наркотиків, вилікуватися від залежності, бо бажання одних тільки родичів недостатньо.
  • Програма лікування хворого комплексна.
  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Процес позбавлення від залежності складається з наступних етапів:

  • Розробляється індивідуальна програма очищення організму, проводиться терапевтична підтримка організму хворого, підсилення захисних сил організму, відновлення всіх функцій до нормального стану.
  • Друга частина програми лікування – це робота психотерапевта і психолога. Сеанси стрес-шокової психотерапії спрямовані на “наркотичне Я” пацієнта, на підсвідомому рівні у пацієнта викликають огиду до наркотиків, неприйняття колишнього способу життя.

Крім кодування на рівні підсвідомості, застосовують метод підшивки. Це жорсткий метод, який призначають за бажанням хворого, недотримання умов такого лікування може призвести до тяжких наслідків.

Сеанси психотерапії дозволяють наркоману відчути всю біль близьких, випробувати страх перед наслідками наркозалежності.

Лікування залежності тривале, що вимагає співпраці лікаря і пацієнта, допомоги і розуміння близьких людей, певної налаштованості пацієнта на лікування, бажання почати нове життя. Психотерапевти центру допомагають пацієнту підвищити самооцінку, знайти сенс життя, змінити світогляд, пройти соціальну адаптацію.

Ще один метод, застосовуваний в центрі – це метод провокації, який дозволяє відчути пацієнту наслідки прийому наркотику після підшивки. Під наглядом фахівців пацієнтові вводять речовину, яка викликає побічні дії у вигляді пекучого болю, агонії, сильного страху. Застосовують такий спосіб лікування після рішення консиліуму лікарів, за бажанням пацієнта.

Вартість лікування наркоманії в Житомирі

Вартість лікування залежить від багатьох факторів:

  • Цінової політики клініки.
  • Методу лікування.
  • Тривалості процесу лікування.
  • Супутніх захворювань.
  • Стану здоров’я пацієнта.

Розрахувати вартість лікування в центрі Василенко можна по телефону: +38 (063) 401-57-01.

Відгуки про лікування наркоманії в Житомирі

Саша багато років вживав амфітамін, схуд на 20 кг. Інколи йому вдавалось зробити перерви, але максимум на місяць. Погана компанія завжди затягувала його назад. Про наркозалежність його родина дізналась від сусідів та сестри. Як на нього вплинуло лікування у центрі Василенко дізнайтесь з відео відгуку: