Лікування алкоголізму в Херсоні

Медичний центр лікаря Василенко, який спеціалізується на лікуванні алкогольної залежності більше 25 років, пропонує інноваційний підхід до вирішення даної проблеми.

Пацієнту пропонується індивідуальна програма терапії, в основі якої лежать традиційні методи боротьби з алкоголізмом. Доповнюють їх інноваційні розробки медичного персоналу клініки. При цьому пацієнту пропонуються умови проживання як в санаторії з одним членом сім’ї.

Лікування алкоголізму в Херсоні

Клієнтами медичного центру можуть стати залежні від алкоголю люди з Херсону, інших міст України та країн.

Як проводиться лікування алкоголізму в клініці Василенко

Лікування алкоголізму в медичному центрі лякаря Василенко є добровільним. При зверненні за медичною допомогою алкоголік не ізолюється від родини. Він має можливість проживати з одним членом сім’ї і підтримувати взаємодію з близькими людьми за допомогою мережі.

Однак при цьому день пацієнтів і супроводжуючих розписаний з 8:00 до 21:00 години.

В програму лікування алкогольної залежності включаються такі заходи:

  • детоксикація організму за допомогою лікарських препаратів і процедур;
  • сеанси супер-стрес-шокової терапії і холотропного дихання, під час яких змінюється свідомість алкоголіків і з пам’яті знищується «Я алкоголіка»;
  • фізіотерапевтичні процедури, які нормалізують роботу органів і систем;
  • заходи з лікування співзалежності, що забезпечують психологічну підтримку рідних і вирішення сімейних конфліктів.

Лікарі-наркологи, терапевти, психіатри, психологи регулярно підвищують кваліфікацію і займаються науковою діяльністю, тому вони володіють високоефективними методами лікування алкоголізму.

Кодування від алкоголізму в Херсоні

Пацієнти з Херсона в медичному центрі лікаря Василенко мають унікальну можливість за 3 дні закодуватися від алкогольної залежності.

Пацієнту, який прийняв рішення про виконання підшивки, вводиться полівалентна сироватка. Дана речовина при поєднанні з алкоголем викликає серйозні наслідки.

Вартість лікування і кодування від алкоголізму

При зверненні до медичного центру лікаря Василенко фахівці розраховують вартість лікування після прийому терапевта.

У вартість також включається проживання пацієнта з близьким родичем і харчування. Клієнти з Херсона та інших міст можуть безкоштовно відвідувати невеликий спортивний зал.

Віртуальна фотоекскурсія дозволить людині з алкогольною залежністю здійснити подорож по клініці і оцінити умови проживання.

Відгуки про лікування алкоголізму

Клініка доктора Василенко гарантує 75% ефективність пропонованих програм при алкогольній залежності.

Один з наших пацієнтів, супровід якого триває на даний час, в невеликому відеовідгуці поділиться з Вами враженнями про методи лікування і умови перебування.

Відгуки про лікування інших пацієнтів дозволяють алкоголіку зрозуміти, що його чекає при зверненні за допомогою.