Ознаки наркоманії на обличчі

Ознаки наркоманії

Наркоманія – це хвороба, яка характеризується патологічним потягом до вживання наркотичних речовин, що супроводжується психічними, іноді і соматичними розладами. Психологічна залежність настає вже при першому вживанні практично будь-якого популярного наркотику, але ознаки і наслідки проявляються трохи пізніше.

ознаки наркоманії

Справа в тому, що залежність на психологічному рівні є найстрашнішою, адже, навіть коли залежний зауважує, що наркотик вже не приносить задоволення, а приносить лише страждання – він все одно не може відмовитися від вживання.

Наслідки вживання наркотиків

Коли людина вперше пробує наркотики, то навіть не підозрює, що чекає її далі. На жаль, більшість людей не зупиняються після першого вживання наркотичних речовин. Кожен наркотик по-різному впливає на здоров’я і зовнішність людини. Приміром ознак вживання одних з найбільш небезпечних наркотиків, які можна помітити неозброєним оком:

  • Амфетамін – синтетичний психостимулятор є сильнодіючим енергетиком для людини. Вживаючим Амфетамін подобається збільшення рівня активності і концентрації уваги, які дарує наркотик. В наслідок чого, організм наркозалежного швидко виснажується: втрачається вага, з’являються виразки на обличчі, гниють зуби, прискорюється процес старіння.
  • Кокаїн – користується попитом серед наркоманів також з-за того, що ефектом від нього є нескінченний потік енергії. Але вже через недовгий час вживання Кокаїну викликає запалення слизових оболонок. Кокаїн вимиває кальцій з організму, в наслідок чого псуються зуби і нігті, випадає волосся.
  • Вживаючи Героїн, людина страждає із-за абсцесів, втрачає вагу. Шкіра перетворюється в суцільну рану. А лише недавно людина відчувала ейфорійний ефект, розслаблення і радість при вживанні Героїну.

Незворотні наслідки від вживання

За короткий проміжок часу вживання наркотиків може призвести до незворотних наслідків та змінити людину до невпізнанності. Зовнішній фактор є не єдиним негативним аргументом, який мотивує людину припинити вживання психоактивних речовин.

наслідки вживання наркотиків

Після скасування вживання наркотиків настає абстинентний синдром (ломка), яка супроводжується сильною депресією, погіршенням загального фізичного стану. Ломка змушує людину повернутися до вживання. Розірвати це коло допоможе тільки лікар-нарколог.

Як вилікуватися від наркоманії

Для того щоб вилікуватися від наркоманії і не довести себе до точки неповернення, необхідно негайно звернутися до фахівців.Співробітники медичного центру Василенко допоможуть вам позбавитися від негативних наслідків вживання, а також побороти патологічний потяг до наркотиків.

 Щоб впоратися з проблемою наркоманії необхідно подолати заперечення і довіритися фахівцям з хімічної залежності.  Лікування в умовах стаціонару допоможе вам зважити всі «за» і «проти» життя без вживання ПАР і позбутися від серйозної проблеми назавжди.