Лікування наркоманії в Івано-Франківську

У лікуванні наркоманії Івано-Франківськ представлений декількома клініками, центрами, наркодиспансером. Також свої послуги пропонують медичні центри з інших міст, що є оптимальним варіантом при лікуванні залежності.

Наркоманія – це важкий патологічний процес, який характеризується порушенням імунітету, розвитком гнійних інфекцій, наркомани нерідко заражають один одного вірусними гепатитами, ВІЛ, схильні до розвитку бактеріального ендокардиту, ураження кісткової системи, розвитку сепсису.

Порушення процесів обміну призводить до остеопорозу, зниженої маси тіла. Діти у наркоманів часто народжуються з розумовою відсталістю, сповільнюється фізичний розвиток, у малюків діагностують різні генетичні захворювання.

Наркотики стають причиною швидкого згасання статевої функції. В результаті згубної звички у наркомана погіршується пам’ять, страждає центральна нервова система.

Лікування наркоманії в Івано-Франківську

Центр Василенко був створений для лікування і реабілітації людей з залежностями від наркотиків, алкоголю, ігор. У центрі застосовується авторська методика доктора Василенко, яка добре зарекомендувала себе, різні методи лікування наркоманії та інших залежностей.

Лікування наркоманії складне, в процесі беруть участь лікар-терапевт, психолог, невролог, психотерапевт, інші фахівці.

Нерідко стан хворого ускладнений супутніми захворюваннями, порушенням функції роботи внутрішніх органів, наркоман ослаблений, емоційно пригнічений.

Лікування наркоманії в центрі починається з діагностики, потім пацієнт проходить детоксикацію, починається терапія наркотичної залежності.

У центрі практикують методи нетрадиційної медицини, широко застосовують фізіотерапевтичні процедури, масаж, лімфодренаж, лазеротерапію та інші методи.

Методи лікування наркоманії (кодування психологічне, підшивка, стрессшокова терапія) застосовують за погодженням з пацієнтом, з урахуванням стану здоров’я хворого.

Методи засновані на придушенні тяги до наркотиків за допомогою гіпнозу, стрессшокової терапії, що дозволяє усвідомити всю тяжкість наслідків, викликати страх за своє життя.

Сеанси психотерапії допомагають зрозуміти, який біль відчувають рідні люди наркомана, допомагають відновити самооцінку, знайти мету в житті. В процесі реабілітації пацієнт постійно отримує допомогу психолога, психотерапевта.

Вартість лікування наркоманії в Івано-Франківську

Вартість лікування пацієнта з наркотичною залежністю залежить від багатьох факторів:

 • Стану здоров’я пацієнта, стажу наркотичної залежності.
 • Тривалості періоду лікування і реабілітації.
 • Вартості призначених процедур, медикаментозних засобів, методу лікування.

Лікування – процес поетапний, тривалий, що вимагає бажання самого хворого і підтримки родичів. Центр Василенко не практикує примусове лікування. Розрахувати вартість лікування допоможе фахівець центру за телефоном: +38 (063) 401-57-01.

Відгуки про лікування наркоманії в Івано-Франківську

Пацієнтка час від часу приїжджає в клініку для закріплення лікування, вже багато років вона не вживає наркотик, адже з її пам’яті стерли відчуття «тяги». Як це було? Дивіться відео відгук:

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання