Наркоман заперечує вживання наркотиків: що робити

Заперечення вживання

Заперечення вживання наркотиків – це одна з причин, з яких наркоман відмовляється пройти лікування наркоманії. Це один з психологічних захисних механізмів, який є ознакою вживання наркотиків.

заперечення

Заперечення формується на тлі почуття провини, сорому і внутрішнього усвідомлення проблеми, але небажання відмовлятися від задоволення. Якщо ви помітили, що поведінка і зовнішній вигляд вашої дитини змінилися, але вона уникає розмов про вживання наркотиків – ви повинні діяти акуратно, щоб переконати наркомана лікуватися.

Як переконати наркомана лікуватися

Щоб з точністю сказати, вживає людина наркотики чи ні, необхідно скористатися одним із запропонованих методів. Перший – це пройти тест на наркотики в медичному центрі доктора Василенко. Нарколог-психіатр проведе обстеження і проконсультує вас про подальші дії, якщо вживання наркотиків підтвердитися. Другий – купити тест на наркотики в аптеці.

Але переконати наркомана пройти цей тест буде не просто. Ви повинні діяти акуратно, не надаючи фізичного та психологічного впливу. У більшості випадків наркомани продовжують заперечувати залежність від наркотиків, навіть якщо результати тесту будуть позитивними. В такому випадку ви повинні довіряти професіоналам. Лікар-нарколог допоможе переконати наркомана пройти лікування в стаціонарі.

Що робити якщо дитина вживає наркотики

Популярні наркотики в колі молоді – це легкодоступні аптечні наркотики (Кодтерпін, Лірика, Налбуфін), а також ті види наркотиків, які легко купити через інтернет (Мефедрон, Амфетамін, ЛСД, екстазі, Метамфетамін, Кокаїн). Якщо ваша дитина вживає наркотики, ви повинні звернутися за допомогою.

дитина вживає наркотики

Якщо наркоман маніпулює вами і каже, що він може кинути вживати наркотики самостійно – він лише шукає шляхи відступу, щоб не проходити лікування наркоманії. Ваше завдання – переконати наркомана лікуватися. Якщо ви не можете зробити це самостійно – довіртеся фахівцям.

Примусове лікування наркоманії

Примусове лікування наркоманії не принесе результат. У медичному центрі доктора Василенко використовуються психотерапевтичні методи переконання наркомана на лікування залежності. Ніколи не застосовуйте фізичне і психологічне насильство – це лише погіршить ситуацію.

Не довіряйте безкоштовним реабілітаційним центрам, адже там не зможуть надати медикаментозну допомогу наркоману. При виборі медичного центру спирайтеся на досвід роботи лікарів, їх професіоналізм і компетентність, а також на відгуки про лікування наркоманії.