5 наркотиків, які вживають в школі

Наркотики в школах

З-за того, що в школах не проводиться профілактика наркоманії, багато підлітків піддають своє життя небезпеці і експериментують з наркотичними речовинами в ранньому віці. Поширення наркотиків у школах відбувається за допомогою закладок.

популярні наркотики в школі

Діти впевнені, що можуть контролювати вживання наркотиків, і що це не приносить шкоди. Крім того, коли батьки звертають увагу на зміни в поведінці і зовнішньому вигляді дитини – менше всього вони пов’язують це з вживанням наркотиків в школі.

5 популярних наркотиків

В школі користуються популярністю синтетичні наркотики. Ці препарати викликають залежність після першого вживання і руйнують організм і психіку. До популярних наркотиків в школі належать:

  • Сіль. Солі – синтетичний наркотик, який легко купити через інтернет. Перші відчуття після вживання – ейфорія, прилив сил і енергії, позбавлення від втоми. Наслідки вживання солей – виснаження організму, психічні розлади, параноя, передозування, ломка від солей.
  • Спайси. Спайс, мікси – так називають наркотик з невідомим складом, який надає галюциногенний ефект. Ознаки вживання – сонливий стан, емоційні перепади, галюцинації, червоні очі. Побічні ефекти – суїцидальні думки, депресія, порушення координації рухів, передозування.
  • Амфетамін. Амфетамін відноситься до групи психостимуляторів. Ефект від вживання – підвищення активності, розширені зіниці, втрата сну і апетиту. Побічні ефекти – зниження ваги, розлади психіки, провали в пам’яті, нав’язливі думки і страхи, передозування, ломка від амфетаміну.
  • Гашиш. Гашиш – це різновид марихуани, його вирощують самостійно або купують в готовому вигляді з допомогою закладок. Ознаки вживання – ейфорія, емоційний підйом, червоні очі, комунікабельність. Побічні ефекти від вживання, залежність від ПАР, проблеми з вагою, емоційні перепади, депресія, параноя.
  • Лірика. Аптечні наркотики користуються популярністю, тому що їх можна купити в будь-якій аптеці міста без рецепта за низькою ціною. Лірика має розслаблюючий ефект і часто використовується як прекурсор для виготовлення інших видів наркотиків. Побічні ефекти – передозування, психічні відхилення, галюцинації, втрата в просторі і часі, провали в пам’яті, депресія.

Профілактика наркоманії в школах

Обов’язковим заходом запобігання розвитку залежності від наркотиків є профілактика наркоманії в школах. Якщо ви звернули увагу на ознаки вживання наркотиків у своєї дитини – негайно зверніться за допомогою. Ви можете скористатися послугою виїзду лікаря-нарколога на дом.

наркотики в школі

Нарколог-психіатр проведе тести на вживання наркотиків, детоксикацію для виведення токсичних речовин з організму допоможе переконати наркомана пройти лікування. Отримайте анонімну допомогу вже зараз або скористайтеся послугою дистанційного лікування наркоманії.