Лікування наркоманії в психотерапевтичному центрі Василенко

Психотерапевтичний наркологічний центр доктора Василенко займається лікуванням та реабілітацією хворих на наркоманію вже понад 25 років. Більше 6000 пацієнтів успішно позбулися залежності.

Відпрацьовані за роки існування центру методи і техніки реабілітації наркоманів дозволяють нам домагатися максимального ефекту в короткі терміни.

Ми працюємо з проблемою системно, за чітким алгоритмом, який підбираємо для кожного пацієнта в індивідуальному порядку.

Безкоштовна консультація

Ми врятували тисячі людей і зможемо допомогти Вам. Зателефонуйте для безкоштовної анонімної консультації за номером або замовте зворотний дзвінок.

Детально про лікування наркоманії в центрі Василенко

Центр Василенко відкритий до людей. Ви можете детально дізнатися про вартість і умови лікування та перебування тут.

Власне бажання лікуватися та супроводжуюча особа на весь час лікування. Центр Василенко є відкритим закладом, тому ці пункти є обов’язковими. Ми не утримуємо своїх пацієнтів силоміць та проти їх волі.

В цілому лікування залежності в нашому центрі складається з двох головних етапів:

 1. Пацієнт позбувається фізичної залежності. Це відбувається за рахунок щоденної клопіткої праці наших фахівців, які розробляють індивідуальну терапевтичну програму для кожного пацієнта. Вона направлена на нормалізування сну, полегшення абстиненції, очищення організму та відновлення функцій організму.
 2. Пацієнт позбувається психологічної залежності. На цьому етапі активно задіяні психологи та психотерапевти, проводиться індивідуальна та групова робота, робота з співзалежними членами родини. Щовечора пацієнти приймають участь в унікальних сеансах стрес-шокового гіпнозу.

Кодування наркозалежності також поділяється на два види:

 1. Перший різновид кодування – психологічне кодування від залежності. Воно відбувається щодня на сеансах стрес-шокової терапії, на яких в підсвідомість пацієнтів закладають думку про те, що наркотик – біль, страждання та смерть. Постійне відвідування цих сеансів виробляє стійку психологічну відразу перед психоактивними речовинами. Така масивна психологічна робота є основою лікування, адже ціль наших лікарів – не просто зняти фізичну залежність, а знищити так звану «тягу» до наркотику назавжди.
 2. Другий різновид – підшивка від наркотику. Виконується лише за бажанням пацієнта на заздалегідь визначений строк. Підшивка є гарантією того, що якщо людина зірветься і вживатиме наркотик після лікування в центрі, на неї чекатимуть страшні наслідки, до летальних.

Багато хто вперше чує таке слово як «провокація» у лікуванні наркозалежності. Але для наших пацієнтів це – квиток у нове життя. Саме «провокація» є елементом відомого метода Віталія Івановича «лікування смертю». Слід зазначити, що ця процедура є окремою і знову ж таки виконується лише за бажанням пацієнта та після консиліуму лікарів центру. Адже, щоб її проводити, не можна мати багатьох клінічних протипоказань.

У чому полягає суть «провокації»? В кінці курсу лікування та після проведення кодування-підшивки пацієнту пропонується перевірити дію підшитої речовини. В клінічних умовах у супроводі реаніматологів, йому вводять речовину, аналогічну наркотику, який вживав пацієнт і починається реакція, яка буде у нього поза клінікою, в умовах вживання наркотику. Пацієнт відчуває справжню агонію та муки смерті, та на завжди запам’ятовує свої страждання. Таким чином страх перед наркотиком стає ще більшим та відчутним фізично.

Ця процедура завжди доводить свою ефективність.

Дуже складно визначити одну ціну за лікування, адже вона залежить від типу залежності, стану пацієнта, а також часу, який він провів в центрі, чи проводиться кодування або провокація.

Якщо ви бажаєте порахувати вартість лікування наркоманії у конкретному випадку, зв’яжіться з нами, щоб прорахувати саме для вас.

Що необхідно знати потенційним пацієнтам Центру Василенко?

 1. Тут працює найкваліфікованіший персонал у сфері лікування залежності в Україні.
 2. Центр та умови перебування в ньому максимально НЕ схожі на лікарняні.
 3. Для нас ви – не наркомани та алкоголіки, ви – люди, що зійшли зі шляху, і потребують допомоги, щоб на нього повернутися.
 4. Центр Василенко – заклад сімейного типу, де лікують не тільки залежних, але і спів залежних, що не менш важливо для профілактики зривів.
 5. 25 років роботи центру говорять самі за себе. Впродовж 25 років тут лікують душі та сім’ї.
 6. Ви можете позбутись залежності від наркотику раз і назавжди!
Більше 6 000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дізнайтеся, що розповідають пацієнти, які пройшли лікування психічної залежності від наркотику за методом стрессшокової терапії доктора Василенко

Вероніка, 55 років

Син Вероніки потрапив в справжню біду, він став наркоманом. Батьки відчували свою безпорадність перед цією хворобою, і …

Тетяна, 28 років

Чоловік Тетяни страждав залежністю, і змушував страждати всю сім’ю, однак на допомогу прийшло рішення …

Світлана, 63 роки

Яніс страждав залежністю більше 10 років, він чув про наш метод лікування навіюванням, проте ніяк не наважувався звернутися, поки …

Позбутися психологічної залежності

Отримайте безкоштовну консультацію: зв’яжіться з нами по телефону, email, або задайте своє питання через форму зворотнього зв’язку

  Замовити дзвінок
  Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання