Лікування наркоманії у Вінниці

У місті Вінниця лікуванням наркозалежності та алкоголізму займаються в приватних клініках і наркологічних центрах. У клініках і центрах використовують різні методики, допомагають адаптації пацієнтів в суспільстві після лікування.

Однак існує негативна сторона лікування поблизу місця проживання – наркоман не розриває колишні зв’язки, існує високий ризик рецидиву.

Лікування наркоманії у Вінниці

Центр Василенко запрошує на лікування людей з наркотичною та алкогольною залежністю з інших міст і селищ.

У центрі дотримуються правил:

  • Повинне бути бажання самого хворого позбутися залежності.
  • Застосовується індивідуальний підхід до кожного наркозалежного.
  • Кращим вважається віддалення пацієнта від колишнього місця проживання і кола спілкування – це підвищує ефективність лікування.

У центрі працюють не тільки з самим хворим, а також з його родичами. Застосовуються різні методики, які засновані на психологічній допомозі, медикаментозній терапії, шоковій терапії, застосовуються методи фізіотерапії, масаж, голковколювання, лазеротерапія, лімфодренаж, кріосауна, трансейр.

Пацієнт проходить повне обстеження, отримує допомогу в лікуванні супутніх захворювань. Методи лікування залежності обговорюються з пацієнтом, лікарі отримують його згоду. Від віку, часу прийому наркотиків, стану здоров’я і бажання пацієнта залежить тривалість періоду лікування.

З пацієнтами працює не тільки нарколог, а також психолог, психотерапевт, інші фахівці. Фахівці клініки застосовують не тільки методики для очищення і відновлення організму наркомана, психологи і психотерапевти змінюють внутрішній стан хворого, допомагають по-новому поглянути на світ, на свою поведінку, допомагають навчитися жити без стимуляторів, цінувати своє життя, підвищують самооцінку.

За бажанням пацієнта проводиться кодування від наркотиків: підшивка або кодування за допомогою полівалентної сироватки, метод провокації. Голковколювання, лімфодренаж, масаж і різні фізіотерапевтичні процедури допомагають поліпшити стан судинної системи, знімають роздратування, покращують сон.

Вартість лікування наркоманії у Вінниці

Відновлення функцій організму, в тому числі гормональної, що дозволяє відчувати радість без наркотиків, відбувається протягом тривалого часу.

Мінімальні терміни перебування в стаціонарі центру – це 3 тижні. За цей час лікарі добиваються значних поліпшень, організм починає звикати жити без стимуляції.

Вартість лікування складається з часу перебування в стаціонарі, вартості методу лікування, фізіотерапевтичних процедур, терапії супутніх захворювань. За короткий термін вилікувати наркозалежність неможливо.

Розрахувати вартість лікування в центрі Василенко можна з інших міст, слід зателефонувати в клініку по телефону +38 (063) 401-57-01.

Відгуки про лікування наркоманії у Вінниці

Наскільки важливо розірвати усі стосунки з колишнім колом спілкування та поїхати якомога далі розкаже мати нашого пацієнта у цьому відео: