Лікування наркоманії в Вінниці

Люди в Вінниці, які страждають від наркотичної залежності і хочуть зберегти своє життя, можуть добровільно звернутися в наркологічний центр лікаря Василенко.

Лікування наркоманії в Вінниці

Фахівці клініки більше 25 років надають допомогу наркоманам, членам їх сімей та близьким людям. Скористатися професійною допомогою можуть не тільки пацієнти з Вінниці та інших міст України, а й розташованих поруч країн.

Етапи лікування наркотичної залежності

У наркологічному центрі лікаря Василенко лікарі-наркологи, терапевти, психіатри, психологи щодня рятують життя пацієнтів. Вони пропонують наркоманам лікування за індивідуальними програмами, що проходить в два етапи:

 • Лікування фізичної залежності.

Пацієнти з Вінниці надходять в клініку, як правило, у важкому стані. Вони можуть відчувати біль і ломку, порушення свідомості. Відновити роботу внутрішніх органів дозволяє процедура детоксикації. Дана методика передбачає виведення наркотиків з організму лікарськими препаратами. Подальша плідна робота щодо усунення залежності неможлива без детоксикації. Відновлення організму здійснюється за допомогою традиційних європейських процедур, а також нетрадиційних практик.

 • Лікування психологічної залежності.

Лікарі-психіатри і психологи підкреслюють, що при лікуванні наркоманії найбільш ефективні методики, які впливають на емоції людей, що змінюють їх свідомість. Фахівці при взаємодії з наркоманами застосовують метод супер-стрес-шокової терапії, що допомагає пацієнтові забути про те, що таке кайф і прихід. Під час сеансів терапії люди відчувають страх, паніку і жах при одному згадуванні слова «наркотик».

Іншим, не менш ефективним методом, є індивідуальна і групова психотерапія, робота з психологами. Одним з елементів комплексної терапії є лікування співзалежності, в якому бере участь супроводжуючий наркомана член сім’ї.

Вартість лікування наркоманії

Лікування від наркотиків, яке можуть добровільно пройти пацієнти з Вінниці, ґрунтується на комплексному підході. Воно гарантує 80% позбавлення від наркотичної залежності при проходженні всіх заходів.

Менеджерами клініки лікаря Василенко визначається вартість лікування з урахуванням призначених лікарем заходів.

У вартість також включено проживання пацієнта з одним членом сім’ї, їх триразове харчування. Пацієнти медичної установи мають безкоштовний доступ до інтернету і можливість позайматися в невеликому спортзалі.

Відгуки про лікування наркоманії

Лікування наркоманії є складним не тільки для пацієнтів клініки з Вінниці, а й для їхніх близьких людей. Після завершення курсу лікування персонал клініки продовжує взаємодіяти з пацієнтами.

Про ефективність даної тактики лікування наркоманії в клініці лікаря Василенко свідчать відгуки про лікування.

Ви можете ознайомитися з одним з них, представленим у вигляді невеликого відеофрагменту.

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання