Лікування алкоголізму в Івано-Франківську

Найкраще в Івано-Франківську обирати той заклад лікування алкогольної залежності, де керує кваліфікований та ліцензований персонал у чистому та безпечному середовищі, а програми консультування та терапії мають успішний досвід і підкріплені дослідженнями, проведеними незаінтересованими джерелами.

Ці програми можуть бути гнучкими, щоб відповідати конкретним та унікальним потребам кожного клієнта, мають легко адаптуватись в групових та індивідуальних налаштуваннях, пропонувати комплексні амбулаторні та допоміжні програми, які допомагають зміцнити навички подолання залежності та вести здоровий спосіб життя.

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську

Якщо ви шукаєте послуги з лікування алкоголізму в Івано-Франківську для себе або для коханої людини, не чекайте іншої нагоди.

А якщо ви не знайшли заклад, який би відповідав усім вашим вимогам, слід шукати далі, за межами області. Наприклад, в Центрі Василенко часто бувають пацієнти з Івано-Франківську. Чим далі вони знаходяться від звичного середовища, де вони вживали алкоголь і все нагадує про алкогольну залежність, тим кращі результати лікування вони показують.

Лікування алкогольної залежності в Центрі Василенко будується на комплексному підході та складається з етапів лікування фізичної залежності та психологічної.

Фізичне лікування починається з першого дня, коли пацієнт проходить детоксикацію. Полегшити біль, судоми, вилікувати безсоння допомагають не лише медикаменти, але і цілий набір процедур, таких як:

 • Кріосауна,
 • Лімфодренаж,
 • Акупунктура,
 • Озонотерапия,
 • Гірудотерапія,
 • Інфрачервона сауна,
 • Мануальна терапія,
 • Йога,
 • Модифіковане холотропное дихання та інше.

Окрім того, велику увагу приділяють психоемоційному стану пацієнтів. Персонал дружній та ввічливий, а лікарі відносяться як до хворих людей, а не як до алкоголіків-покидьків.

Кодування від алкоголізму в Івано-Франківську

Етап лікування психологічної залежності в Центрі Василенко так само починається з першого дня.

Тут працює штат кваліфікованих психологів та психотерапевтів, які мають багаторічний досвід в лікуванні саме залежностей. Вони проводять індивідуальні та групові заняття, бесіди, тести та вправи. Також проводиться робота з співзалежністю близьких та рідних людей.

Щовечора відбуваються сеанси стрес-шокового гіпнозу, це так зване психологічне кодування від алкоголізму. На цих сеансах у пацієнтів різним чином, у тому числі сугестивним навіюванням, аудіо та відео ефектами, викликають асоціацію, що алкоголь дорівнює стражданням та смерті у справжніх муках. Подібне кодування від алкоголю показує ефективність у 80% випадків.

Це навіювання закріплюється методом «петлі», яким володіють найкращі учні Віталія Івановича Василенко – засновника унікального методу «лікування смертю».

Також у центрі пропонується послуга підшивання від алкоголізму строком від 1 до 3 років.

Вартість лікування алкоголізму в Івано-Франківську

Важко упорядкувати вартість лікування алкоголізму в Івано-Франківську, адже варіантів пропонується дуже багато, від безкоштовних до елітних платних центрів. Все залежить від мотивації хворого.

Якщо ви бажаєте дізнатись про вартість лікування в Центрі Василенко, дзвоніть +38 (066) 401-57-01

Відгуки про лікування алкоголізму в Івано-Франківську

Пацієнти приїжджають в Центр Василенко лікувати алкогольну залежність не лише з Івано-Франківська, але й з інших міст та країн, дивіться відгуки про лікування алкоголізму в Центрі Василенко:

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання