Лікування наркоманії в Луганську

Наркоманія – хронічне прогресуюче захворювання, яке, розвивається при зловживанні наркотичними речовинами різних груп. Наркоманія не лише руйнує організм хворого, але і впливає на його психічне і духовне здоров’я.

Без своєчасної діагностики та лікування наркоманії хворий поступово втрачає власну особистість і індивідуальність, втрачаючи інтерес до всього, що не відноситься до пошуку нової «дози». При цьому, внаслідок важких ускладнень хвороби, наркоман приречений на ранній відхід з життя.

Лікування наркоманії в Луганську

Лікарі медичного центру доктора Василенко більше 25 років спеціалізуються на лікуванні та реабілітації наркозалежних на будь-якій стадії розвитку захворювання. Наш наркологічний центр здатний в буквальному сенсі повернути людину з того світу і допомогти назавжди забути про наркотики.

Реабілітація наркозалежних

Наркологічна клініка Василенко займає лідируючі позиції в сфері лікування наркоманії і алкоголізму серед жителів Луганська.

Професіоналізм персоналу клініки підтверджений сертифікацією за фахом психіатрія-наркологія. Наша клініка пропонує лікування за сучасними європейськими методиками, які продемонстрували свою високу ефективність у багатьох країнах.

Етапи лікування наркоманії включають в себе:

  • Детоксикацію
  • Лікування фізичної залежності
  • Супер-стрес-шокову терапію
  • Лікування психічної залежності
  • Дистанційну підтримку онлайн після виписки з клініки.

Вартість лікування наркоманії

Повна вартість лікування залежить від багатьох факторів, виявлених під час обстеження пацієнта. На ціну впливає в першу чергу стан пацієнта на момент контакту з професіоналами, характер наданих послуг і ступінь розвитку залежності.

ДІЗНАЙСЯ ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ НЕГАЙНО: +38 (063) 401-57-01.

Слід зазначити, що лікарі центру доктора Василенко індивідуально підбирають метод лікування кожного пацієнта, звертаючи увагу на фізичні і психологічні особливості процесу захворювання.

Відгуки про лікування наркоманії

Наркологічна клініка доктора Василенко вже тривалий час забезпечує ефективне лікування наркоманії і алкоголізму. Успішність нашої роботи гарантується великим досвідом і знаннями професіоналів, які працюють у нас, а також позитивними відгуками про лікування.

Нижче представлений Відеовідгук одного з наших пацієнтів, який розповість про успішне лікування завдяки унікальній реабілітаційній програмі доктора Василенко.

Персонал клініки гарантує вам конфіденційність і повну анонімність.

У наркологічній клініці для пацієнтів з Луганська створені найкращі умови проживання та харчування, що дозволяє зробити програму реабілітації максимально ефективною і зосередитися нашим пацієнтам виключно на позбавленні від наркоманії.