Лікування наркоманії в Полтаві

Наркологічний центр Василенко пропонує лікування наркоманії. Ми гарантуємо кожному, хто звернеться, професійну допомогу наших досвідчених співробітників в боротьбі з цим захворюванням.

Лікування наркоманії в Полтаві

Персонал клініки використовує найбільш ефективні методи терапії з психологічної та фізичної залежністю від наркотику, а саме:

 • Унікальний метод стрес-шокової терапії;
 • Активна психотерапія (з пацієнтами працюють кваліфіковані психологи і психотерапевти);
 • Голковколювання;
 • Кріосауна;
 • Лімфодренаж;
 • Лазеротерапія;
 • Масаж і т.д.

Крім того, в нашому центрі працюють фахівці нетрадиційної медицини: мануальні терапевти і інструктори з йоги.

Центр Василенко забезпечує комфортні умови перебування всім своїм пацієнтам. Обстановка нашої клініки заспокоює. Кожна людина відчуває себе комфортно і захищено.

Вартість лікування наркоманії в центрі доктора Василенко

У нашому центрі для жителів Полтави розроблені сучасні та надійні програми з реабілітації наркозалежних пацієнтів. Вартість лікування залежить від стадії захворювання і клінічного підходу до терапії наркоманії.

Реабілітаційний курс розраховується індивідуально. В рамках курсу пацієнт зможе повністю відмовитися від вживання речовин, які спровокували залежність, поліпшити свій фізичний і емоційний стан.

Клініка не приймає на лікування примусово, все тільки на добровільній основі.

Єдина умова перебування для пацієнта в центрі – з ним завжди повинен бути супроводжуючий.

Для всіх супроводжуючих проводяться заняття з лікування співзалежності, тому що цим людям теж часто потрібна підтримка психологів.

Всім клієнтам клініки пропонується постреабілітаційна підтримка за допомогою онлайн-сервісу Hypnotary.net.

Методи лікування наркоманії в центрі Василенко

У медичному центрі Василенко працюють наркологи з багаторічним досвідом практики в стаціонарах і приватних лікувальних установах.

Центр Василенко має всі патенти і ліцензії для офіційної медичної діяльності. Ви можете ознайомитися з документами клініки на нашому сайті.

Ми допомогли десяткам людей назавжди забути про наркотичну залежність завдяки програмам, розділеним на 2 етапи:

 • Лікування фізичної залежності;
 • Психологічна реабілітація.

Щоб підкріпити у пацієнта бажання вести здоровий спосіб життя і відмовитися від наркотиків, психотерапевти використовують як стандартні методики (наприклад, групову, індивідуальну терапію), так і власні розробки. Стрес-шокова терапія – це унікальна методика лікування наркоманії, розроблена фахівцями нашого центру. В процесі проведення цієї процедури у пацієнта формується психологічний блок в підсвідомості, що наркотик – це «смерть».

Крім медикаментів, пацієнтам призначають фізіопроцедури: лімфодренаж, акупунктура, п’явки, озонотерапія, кріосауна, інфрачервона сауна, трансаір, лазерна терапія, призначається курс масажу. Всі ці процедури проводяться для нормалізації роботи внутрішніх органів, детоксикації всього організму.

Відгуки про лікування наркоманії

Відгуки про лікування в клініці Василенко ви можете прочитати на сайті нашого центру.

Також багато пацієнтів записують відео-історію свого шляху до одужання, в якій відверто розповідають про свою залежність і поступову боротьбу з наркоманією.

Фахівці центру лікування наркозалежності допоможуть вам зробити перші, і одночасно найважчі кроки. Ви завжди можете отримати анонімну допомогу по телефону +38 (063) 401-57-01, або відразу звернутися до нас для проходження курсу реабілітації.

Не відкладайте в довгу шухляду здоров’я своїх рідних і близьких. Наші співробітники допоможуть при наркозалежності, а також повернутися до колишньої щасливого життя.

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання