Лікування алкоголізму у Львові

У Львові існує купа різних пропозицій та сервісів щодо лікування алкогольної залежності. Однак перед тим як обрати заклад, у якому лікувати алкогольну залежність, треба прийняти до уваги наступні пункти:

Вид надання послуг: подумайте, чи розглядаєте ви стаціонарні або амбулаторні програми лікування алкоголізму у місті Львів.

Спеціалізація реабілітації: котрий вид лікування вам здається близьким? Можливо це психотерапія, кодування, 12 кроків, звичайний детокс або усе разом?

Тривалість лікування: ви шукаєте коротший термін реабілітації (30 днів) або більш тривалий варіант (60, 90 або 120+ днів)?

Місце лікування: багато хто обирає віддалені центри, аби бути далі від середовища, де розвивалася залежність, позбутися контактів, які провокували вживання алкоголю. І така практика доводить свою ефективність.

Лікування алкоголізму у Львові

Основними факторами, що визначають, які варіанти реабілітації будуть найкращими для вас, є серйозність вашої залежності, ваш фізичний стан, а також ваше особисте та фінансове становище.

Відомий на всю Україну медичний центр лікаря Василенко вже більше 25 років практикує прийом пацієнтів з інших міст та країн, і ці пацієнти показують найкращі результати.

Слід зазначити, що Центр Василенко пропонує як стаціонарне, так і амбулаторне лікування алкоголізму. У найкоротший час (від трьох тижнів) пацієнти проходять детоксикацію, відновлюють організм, та проходять курс масивної психотерапії, сугестивного навіювання, психологічного кодування та підшивки.

Визначним також є унікальний запатентований метод «лікування смертю», який знищує відчуття задоволення від вживання алкоголю в пам’яті, а у підсвідомість закладає страх, біль та відчуття смерті від алкоголю.

Окрім психотерапії для відновлення організму в центрі використовуються такі процедури, як:

 • Озонотерапія
 • Акупунктура
 • Гірудотерапія
 • Кріосауна
 • Інфрачервона сауна
 • Лімфодренаж
 • Мануальна терапія
 • Йога
 • Модифіковане холотропное дихання
 • Лікування спів залежності, тощо.

Усі ці методи направлені на відновлення біологічних функцій організму, нормалізацію сну, та підготовку до активного сугестивного навіювання та кодування.

Кодування від алкоголізму у Львові

Кодування від алкоголізму в Центрі Василенко відбувається у два етапи:

 1. Перший етап починається з першого дня лікування і протягом усього курсу щодня. На сеансах з психологами та психотерапевтами, за допомогою методу «петлі» та на сеансах стрес шокової сугестивної терапії пацієнтам закладають відчуття страху перед вживанням. Вони переживають весь біль, який спричиняють своїм рідним та близьким, а також біль смерті від зеленого змія.
 2. Другий етап відбувається наприкінці курсу, коли пацієнту підшивають полівалентну сироватку на заздалегідь обговорений строк: 1 рік, 3 роки або 6. Це є медичне кодування від алкоголю.

Підшивання від алкоголізму практикується у багатьох центрах, та у поєднанні з якісним лікуванням психологічної залежності від алкоголю дає високий результат.

Вартість лікування алкоголізму у Львові

Вартість лікування алкоголізму у Львові має широкий діапазон, починаючи з безкоштовних центрів, трудових «таборів», закінчуючи люксовими закладами.

В Центрі Василенко поєднується розумна вартість та найкращі умови, де пацієнти проживають у окремих палатах сімейного типу, зі своїми супроводжуючими особами. Окрім того вони отримують достойний сервіс, теплий прийом, та добре ставлення як до пацієнтів з хворобою, а не алкоголіків.

Відгуки про лікування алкоголізму у Львові

Валентина приїхала до центру з іншого міста. Вона привезла свого сина на лікування алкогольної залежності, та результат перевершив усі очікування! Дивіться відео відгук, щоб дізнатися, що так вразило Валентину у Центрі лікаря Василенко: