12 найпоширеніших питань про лікування алкоголізму

Найпоширеніші питання

Часті питання про лікування алкоголізму можна розділити на три категорії: питання про кодування і підшивку від алкоголізму, питання про примусове лікування алкоголізму і питання про ефективність комплексного лікування і реабілітації для позбавлення від алкогольної залежності.

питання про алкоголізм

Ці питання часто задають при записі на консультацію в стаціонар медичного центру доктора Василенко.  Відповісти на них може тільки кваліфікований лікар-нарколог, психотерапевт.  Кожен випадок розглядається окремо і складається індивідуальний план лікування алкоголізму в стаціонарі.

Кодування і підшивка від алкоголізму

Які питання задають при зверненні в реабілітаційний центр для алкоголіків щоб дізнатися про процедури кодування і підшивки від алкоголізму?

 • Що таке метод Довженка?  Цей метод відноситься до психотерапевтичного кодування від алкоголізму.  Лікування полягає в комплексному впливі декількох ефективних методик для навіювання алкоголіку відрази до спиртного на психологічному рівні.
 • Що таке укол від алкоголізму?  На форумах для алкоголіків можна зустріти інформацію про чарівний укол від алкоголізму який здатний допомогти алкоголіку кинути пити.  Укол від алкоголізму – це внутрішньовенне введення алкоблокатора, який допомагає позбавитися від тяги до спиртного у алкоголіків.
 • Що таке підшивка від алкоголізму?  Підшивкою від алкоголю називають підшкірне вшивання ампули, яка блокує ефект етилового спирту при попаданні в організм.  Таким чином, алкоголік не відчуває психологічного бажання вживати алкоголь.
 • Гіпноз допоможе закодуватися від алкоголізму?  Лазерне кодування від алкоголю – це вплив променів на певні ділянки в мозку, які блокують ейфорійний ефект алкоголю, позбавляють від стану алкогольного сп’яніння і допомагають кинути пити, якщо людина цього хоче.

Примусове лікування алкоголізму

Запорука ефективного лікування алкоголізму в добровільному бажанні людини відмовитися від вживання спиртного, але питання про примусове лікування актуальні і зараз.

 • Як змусити алкоголіка кинути пити?  Якщо алкоголік не хоче лікуватися і впевнений, що може кинути пити без сторонньої допомоги – примусове лікування не допоможе йому, а лише погіршить ситуацію.  Скористайтеся допомогою психолога і лікаря-нарколога щоб вилікувати алкоголіка від пияцтва.
 • Примусове лікування ефективне?  Примусове лікування від алкоголізму протизаконно.  Застосування фізичного та психологічного насильства є кримінальним злочином.  Якщо вам пропонують скористатися послугою примусових заходів медичного характеру – відмовтеся, щоб не погіршити стан алкоголіка.
 • Що робити якщо алкоголік не хоче лікуватися?  Не закривайте очі на проблему і постарайтеся не допустити помилок в спілкуванні з алкоголіком, щоб допомогти йому кинути пити, в цьому вам допоможуть поради батькам алкоголіка, які не знають, як допомогти людині, якщо вона цього не хоче.
 • Чи можна вилікувати алкоголіка без його згоди?  Ні, згода пацієнта пройти лікування допоможе досягти стійкого результату і кинути пити назавжди.  В інших випадках ви досягнете ремісії, після чого буде зрив.  Особливо небезпечно пияцтво в літньому віці.  Щоб допомогти алкоголіку зверніться в стаціонар.

Реабілітація та комплексне лікування

Коли ситуація критична і від запійного алкоголізму наноситься шкода не тільки здоров’ю і психіці алкоголіка, але і його сім’ї, виникають питання про стаціонарне лікування алкоголізму.

 • У чому перевага стаціонарного лікування алкоголізму?  Перевага відновлення після алкоголю в стаціонарі в тому, що людина отримає комплексну допомогу команди лікарів: нарколога, психологів, психотерапевта і буде перебувати під цілодобовим наглядом фахівців.
 • Що таке реабілітація?  Реабілітація – це комплексна допомога, яка спрямована на відновлення організму і психіки після хронічного алкоголізму.  Це є ефективним, так як за допомогою фахівців алкоголік позбудеться психологічної та фізичної залежності.
 • Яка ціна реабілітації?  Ціна лікування алкоголізму залежить від багатьох факторів: тривалості стажу вживання, захворювань, які є у алкоголіка, стадії алкоголізму, ступеня мотивації.  Ціна підбирається індивідуально для кожної людини.  Ціна реабілітації відповідає якості послуг, що надаються.
 • Скільки триватиме реабілітація?  Тривалість курсу лікування від алкоголізму – 21 день в стаціонарі.  При необхідності його можна продовжити.  По завершенню комплексного лікування і реабілітації алкогольної залежності лікар-нарколог проводить процедуру підшивки або кодування для закріплення результатів.

Як вибрати метод лікування

Метод лікування алкогольної залежності підбирається індивідуально для кожної людини.  Ми надаємо професійну допомогу алкоголікам анонімно, а так само ви можете скористатися послугою виїзду лікаря-нарколога на дом для проведення детоксикації і виведення з запою на дому.

про лікування алкоголізму

Щоб допомогти алкоголіку назавжди відмовитися від спиртного ви повинні запобігти розвитку алкогольної залежності.  Не відкладайте вирішення проблеми на завтра, адже життя вашої близької людини перебуває в небезпеці.  Алкоголь руйнує не тільки печінку, але і психіку залежної людини.  Зверніться по допомогу до фахівців, щоб допомогти людині, яка п’є.