Лікування алкоголізму в медичному центрі Василенко

Медичний Центр Василенко має багаторічний досвід успішного лікування алкогольної залежності. Кожна людина, яка позбулася алкоголізму – це результат професіоналізму і ефективних методик лікування.

Завдяки сучасним технікам лікування алкоголізму ми добиваємося позитивного результату в найкоротші терміни.

Комплексне лікування алкоголізму засноване на принципі індивідуального підходу, що допомагає підібрати ефективний метод лікування алкоголізму в кожному окремому випадку.

Анонімна консультація безкоштовно

Ми працюємо цілодобово, щоб надати вам професійну допомогу. Отримати анонімну консультацію ви можете за номером +38 (063) 401-57-01 або замовивши зворотний дзвінок, щоб наші фахівці зв’язалися з вами найближчим часом

Методи лікування алкогольної залежності в Медичному центрі Василенко

Центр Василенко відкритий до людей. Ви можете детально дізнатися про вартість і умови лікування та перебування тут.

Добровільне бажання людини отримати допомогу фахівців. Протягом курсу лікування алкогольної залежності ми рекомендуємо родичам знаходитись поруч з залежним, щоб надавати йому психологічну підтримку. Ми не надаємо послугу примусового лікування алкоголізму, так як це суперечить принципам нашої роботи.

 1. Позбавлення від фізичної залежності – абстинентного синдрому, похмілля, виведення з запою. Перший етап спрямований на виведення токсичних речовин з організму і стабілізацію фізичного стану залежної людини.
 2. Позбавлення від психологічної залежності – патологічного потягу до вживання алкоголю. Другий етап включає в себе індивідуальну роботу з психологами і психотерапевтами, а також групову терапію і сімейні консультації. Щовечора проходять унікальні сеанси стрес-шокового гіпнозу, завдяки яким у залежного формується стійка відраза до алкогольних напоїв на психологічному рівні.

Ми використовуємо психотерапевтичні та фармакологічні методи кодування від алкоголізму.

 1. До психотерапевтичних методів лікування алкоголізму відносяться:
 • умовно-рефлекторна психотерапія;
 • реконструктивна психотерапія;
 • кодування за допомогою гіпносуггестівної психотерапії;
 • якірний гіпноз
 1. До фармакологічних методів лікування алкоголізму відносяться підшивка і кодування. За допомогою введення препаратів, які блокують ейфоричну дію алкоголю у залежного виробляється стійка відраза до алкоголю.

Курс лікування алкоголізму підбирається індивідуально для кожної людини. Залежно від стадії алкоголізму, тривалості стажу вживання і наслідків для організму і психіки буде підбиратися методика лікування алкоголізму.

Щоб дізнатися ціну лікування алкогольної залежності проконсультуйтеся з фахівцями Центру Василенко.

Що відрізняє нас від інших?

 • У центрі Василенко працюють висококваліфіковані фахівці з питань лікування різних видів залежностей: алкоголізму, наркоманії, ігроманії.
 • Комфортабельні умови проживання в стаціонарі кардинально відрізняються від лікарняної палати.
 • Людяність. Ми не засуджуємо вас за помилки, які ви робили, ми готові простягнути руку допомоги кожному, хто потребує нашої підтримки.
 • Ми не тільки допомагаємо позбутися залежності, а й проводимо роботу з сім’єю для того, щоб ваші відносини з близькими знову стали довірливими.
 • 25 років успішної практики і тисячі вдячних клієнтів з усього світу.
 • Комплексна анонімна допомога, реабілітація, соціальна адаптація.
 • Індивідуальний підхід до кожної людини.
Більше 6 000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дізнайтеся, що розповідають пацієнти, які пройшли лікування психічної залежності від алкоголізму за методом стрессшокової терапії доктора Василенко

Дітас, 42 роки

Після того, як пацієнт припинив вживати наркотики, він одразу потрапив у полон алкоголю. 7 років він пив безпробудно, доки самостійно не вирішив позбавитись своєї залежності.

Валентина, 52 роки

Валентина приїхала в клініку з Росії у якості супроводжуючої для свого сина-алкоголіка. З першої хвилини їх оточили турботою, лікування відбувалось 24 години на добу з самого початку перебування …

Олексій, 40 років

Олексій вживав більше літри міцного алкоголю щодня, перебуваючи в страшному запої впродовж цілого року. Зупинитись він зміг лише в клініці лікаря Василенко. Приїхав сюди за рекомендацією свого близького друга …

Позбутися від психологічної залежності

Отримайте безкоштовну консультацію: зв’яжіться з нами по телефону, email, або задайте своє питання через форму зворотного зв’язку

  Замовити дзвінок
  Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання