Лікування алкоголізму в Ужгороді

Лікуватися від алкоголізму потрібно якомога далі від дому, від звичного середовища, де ви вживали алкоголь, від друзів, із якими вживали.

Ефективне лікування можливо лише в умовах віддаленості, спокою та комфорту. Якщо ви шукали клініку лікування алкоголізму в Ужгороді, тоді варто подивитися і в інших областях країни.

Лікування алкоголізму в Ужгороді

Медичний психотерапевтичний центр лікаря Василенко вже більше 25 років приймає пацієнтів звідусіль. Неважливо хто ви і звідки, головне – ваше щире бажання вилікуватись від залежності, яка роз’їдає душу, тіло та стосунки з близькими людьми.

В розпорядженні пацієнтів лікаря Василенко окремі палати сімейного типу, де вони перебувають із своєю супроводжуючою людиною. Умови настільки комфортні та віддалено нагадують лікарняні, що деякі наші пацієнти приїздять із дітьми, або навіть маленькими домашніми улюбленцями.

Окрім комфортного перебування та дружнього ставлення персоналу, пацієнтам доступні найрізноманітніші методи оздоровлення та зняття абстинентного синдрому:

 • Кріосауна
 • Інфрачервона сауна
 • Лазерна терапія
 • Лімфодренаж
 • Мануальна терапія
 • Озонотерапія
 • Акупунктура
 • Гірудотерапія
 • Зайняття йогою
 • Настільний теніс та більярд, та багато іншого.

Центр Василенко працює у режимі відкритих дверей, тому пацієнт має дійсно хотіти та докладати максимум зусиль, щоб тут перебувати.

Кодування від алкоголізму в Ужгороді

Як і в Ужгороді, в Центрі Василенко доступне кодування від алкоголізму. Більше того, воно складається з двох етапів.

Перший – психічне кодування від алкоголю. Він відбувається щодня на вечірніх сеансах масивної сугестивної терапії, під час якої у підсвідомість людини закладається психічний блок до алкоголю. Породжується асоціація, що вживання алкоголю призведе до страшної та болісної смерті.

Другий – підшивання від алкоголізму на визначений строк, який обговорюється із пацієнтом заздалегідь.

Вартість лікування алкоголізму в Ужгороді

Вартість лікування алкоголізму в Ужгороді, як і будь де, складається з тих умов, які доступні пацієнту. Якщо умови спартанські, медикаментозні засоби не використовуються, а терапію, наприклад, проводять волонтери чи колишні алкоголіки, тоді вона буде дуже дешевою, або навіть безкоштовною. Але якщо ви потрапляєте в хороші домашні умови, з вами працюють кваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом, тоді і вартість буде інша.

Бажаєте дізнатись про вартість лікування у Центрі Василенко? Дзвоніть за телефоном +38 066 401 57 01.

Відгуки про лікування алкоголізму в Ужгороді

До центру Василенко приїжджають не лише пацієнти з Ужгороду, але й інших куточків країни. Дивіться щирий відгук про лікування алкоголізму у центрі Василенко:

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання