Чому людина стає наркоманом?

Причини наркоманії

Причини наркоманії можуть бути абсолютно різними, починаючи з генетичної схильності, коли в роду були люди, які зловживали наркотиками або алкоголем, вплив соціального середовища і пропаганди наркотиків, коло спілкування, психологічні проблеми, нереалізований потенціал і інші аспекти.

причини вживання наркотиків

Залежність від наркотиків формується з різних причин.  Але наслідки їх вживання незворотні в будь-якому випадку.  Запобігти розвитку залежності можна своєчасно звернувши увагу на ознаки вживання наркотиків.  Шукати причину наркоманії потрібно разом з психологом та іншими спеціалістами.

Чому вживають наркотики

Наркотики вживають тому що на перший погляд їх вживання не завдає шкоди і не викликає залежність.  Особливо така думка поширена на рахунок куріння травички, так як марихуана легалізована в деяких країнах і деякі люди помилково вважають, що марихуана не викликає залежність.

Наркотики надають ейфорійний ефект на психіку наркомана, допомагають розслабитися, розкріпачитися, відчути себе впевненіше – все це ілюзія, яка зруйнується як тільки настане ломка від наркотиків.  Психологічна залежність не дозволяє наркоману зупинитися і кинути вживати наркотики.

Як кинути наркотики

Коли людина робить вибір – вживати наркотики, вона не замислюється про побічні ефекти і наслідки їх вживання.  Насправді захворювання наркоманів, які виникають через наркотичну залежність і ін’єкційне вживання не рідкість.  Кинути наркотики не можна, через фізичну потребу організму в новій дозі.

причини наркоманії

Щоб кинути наркотики у людини повинно бути усвідомлення проблеми.  Якщо наркоман сам звернувся по допомогу – це ознака того, що він хоче кинути вживати, але не знає як зробити це самостійно.  В першу чергу людина потребує допомоги лікаря-нарколога, який надає послугу виїзду на дом.

Як допомогти наркоману

Не намагайтеся допомогти наркоману, якщо він заперечує залежність від наркотиківПримусове лікування залежності від наркотиків не є ефективним.  Якщо людина хоче пройти реабілітацію ви зможете допомогти їй звернувшись за допомогою до фахівців медичного центру доктора Василенко.

Причини залежності від наркотиків можуть бути різними, але якщо ця проблема вже з’явилася у вашій родині, ви повинні вжити заходи, щоб запобігти наслідкам вживання наркотиків для здоров’я і психіки наркомана.  Кинути вживати наркотики можна, якщо не закривати очі на проблему і пройти курс реабілітації.