Лікування алкоголізму у Тернополі

Коли людина страждає алкогольною залежністю, вона потребує рішучості та бажання, щоб боротися з алкоголізмом та домогтися довгострокового одужання.

У Тернополі алкозалежним людям необхідно шукати заклад, який надасть необхідну допомогу та інструменти у боротьбі із зеленим змієм. Дуже важливо окрім звичайної детоксикації отримати психотерапевтичне лікування від досвідчених професіоналів. Якщо ви не знайшли для себе комфортного реабілітаційного центру, варто шукати поза межами міста.

Лікування алкоголізму у Тернополі

Так, наприклад, Центр Василенко неодноразово приймав пацієнтів з Тернополя. Віддаленість від звичного середовища, розрив стосунків із друзями алкоголіками та ізоляція від усього, що нагадує про алкогольну залежність завжди давали високий та довгостроковий результат у лікуванні алкоголізму.

80% успіху в лікуванні алкогольної залежності пацієнти завдячують високій кваліфікаційній підготовці медперсоналу та психологів.

В медичному центрі Василенко вдалим чином поєднуються багато методик та практик із боротьби з будь яким видом залежності. Для фізичної реабілітації використовуються сучасні технології та фахівці. Відновлення організму, очищення крові, знеболювання, нормалізування сну відбувається не лише завдяки медикаментам, але й таким процедурам, як:

 • Мануальна терапія,
 • Гірудотерапія,
 • Акупунктура,
 • Кріосауна,
 • Лімфодренаж,
 • Озонотерапія,
 • Та багато інших.

Кодування від алкоголізму у Тернополі

Віталій Іванович Василенко присвятив багато часу для розробки та практики унікального методу психологічного кодування від алкоголізму за допомогою методу стресшокової терапії.

Щовечора пацієнти відвідують тематичні сеанси масивного сугестивного навіювання, на яких в їх підсвідомість закладається домінанта «алкоголь=смерть», вони відчувають фізично увесь страх, все жахливе, що приносить алкоголь в життя близьких та рідних людей. Окрім того активно задіюється метод «петлі».

Окрім психологічного кодування від алкоголю у центрі використовують метод підшивання від алкоголю. Що є медичним засобом і має певний строк дії – 1, 3 або 6 років.

Вартість лікування алкоголізму у Тернополі

Як і в будь якому реабілітаційному закладі Тернополя, вартість лікування алкоголізму в Центрі Василенко складається з багатьох факторів, таких як тривалість залежності, тривалість лікування, різновид залежності та стан пацієнта. Якщо ви бажаєте отримати консультацію, дзвоніть за номером +3 (063) 401-57-01

Відгуки про лікування алкоголізму в Тернополі

Цей молодий чоловік став залежним від алкоголю після перебування в АТО. В центрі Василенко йому допомогли побороти алкоголізм, а також вирішити інші психологічні проблеми

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання