Що таке залежність від ПАР

Алкоголізм і наркоманія: епідемія

В наш час алкоголізм і наркоманія є однією з найбільш глобальних проблем. Стрімке зростання числа страждаючих від хімічної залежності, дозволяє говорити про епідемію цього захворювання.

алкоголізм і наркоманія

Наркотичні речовини продаються закладками на вулицях міста, в аптеках без рецепта, а також виготовляються в домашніх умовах кустарним способом. Великий вибір варіантів дістати наркотик робить проблему залежності все більше актуальною.

Небезпека вживання наркотичних речовин та алкогольних напоїв в реакції організму на чергову дозу, наслідки вживання алкоголю та наркотиків для здоров’я людини, і високому ризику заразитися коронавірусом та іншими смертельними захворюваннями.

Наслідки вживання наркотиків

Летальний результат може наступити як при передозуванні, так і при разовому вживанні наркотику. Допомогу наркозалежному повинен надавати тільки кваліфікований лікар-нарколог. У медичному центрі Василенко лікар-нарколог з багаторічним досвідом роботи, надасть допомогу при передозуванні в домашніх умовах.

Процедура детоксикації в умовах стаціонару допоможе очистити організм від токсинів і стабілізувати загальний стан наркозалежного. Але якщо ви помітили ознаки вживання наркотиків на ранній стадії, ви можете скористатися послугою виїзду лікаря-нарколога на дом для того, щоб запобігти наслідки від вживання наркотиків.

Наслідки від вживання алкоголю

Алкоголізм – це серйозне захворювання, яке розвивається шляхом постійного вживання спиртних напоїв. Фахівці стверджують, що алкогольна залежність відноситься до одного з видів наркоманії, оскільки на центральну нервову систему ці захворювання діють однаково.

наслідки алкоголізму

Вживання алкоголю спричинює ряд супутніх захворювань, таких як гепатит, цироз печінки, виразка шлунку та інші. Під дією спиртних напоїв залежний може проявляти агресію і надавати загрозу як собі, так і оточуючим. Крім того, шкода алкоголю для організму людини доведена: шкода алкоголю для серця, шкода алкоголю для печінки, надмірне вживання алкоголю призводить до дисфункції організму.

Залежність від ПАР

Патологічне бажання вживати – це залежність від психоактивних речовин (залежність від ПАР). Детоксикація – це не вирішення проблеми, а лише перший крок в лікуванні. Лікування залежності від ПАР в медичному центрі Василенко – це необхідна міра, щоб усунути наслідки вживання, позбутися від ломки, а також навчитися жити тверезим життям.

Курс лікування залежно від ПАР підбирається індивідуально після огляду нарколога та інших лікарів. Щоб впоратися з проблемою наркоманії та алкоголізму необхідно подолати заперечення і довіритися фахівцям з хімічної залежності. Лікування в медичному центрі Василенко допоможе вам зважити всі «за» і «проти» життя без вживання ПАР і позбутися від серйозної проблеми раз і назавжди.