Лікування наркоманії в Хмельницькому

Лікування наркозалежних в Хмельницькому може проводитись різними шляхами та методами. Ефективність терапії залежить від правильності вибору клініки і методу лікування. Центр Василенко запрошує на лікування пацієнтів з наркотичною залежністю з міста Хмельницьк.

Лікування наркоманії в Хмельницькому

Чому варто звернутись в Центр Василенко?

  • Центр Василенко – ліцензована клініка із 25 річним стажем.
  • До комплексного лікування залежності відноситься лікування фізичної та психічної залежності від наркотику, знищення потягу до наркотику, лікування співзалежності, набуття навичок життя без наркозалежності, планування майбутнього, психологічне та фізіологічне кодування від наркозалежності.
  • Комфортні умови перебування не нагадують лікарняні.
  • В центрі використовуються усі сучасні європейські та східні методи відновлення здоров’я, які вже довели свою ефективність у лікуванні наслідків саме наркозалежності.

У центрі застосовують сучасні методи лікування в комплексі, в тому числі методи трансперсональної і біхевіоральної психотерапії.

Трансперсональна психотерапія змушує пацієнта пережити стан трансу, усвідомити цінність власного життя, випробувати страх перед наслідками наркоманії.

За допомогою методів біхевіоральної психотерапії пацієнта відучують від згубної звички, вона дає можливість контролювати наслідки.

Психотерапевти розробляють програму лікування в залежності від стажу наркомана, стану хворого, працюють з кожним наркозалежним персонально, проводяться групові сеанси.

У центрі доброзичливе ставлення до пацієнтів, створена комфортна обстановка для лікування. Авторська методика керівника клініки Василенко заснована на впливі на підсвідомість хворого.

Стан активізації підкірки і гальмування кори головного мозку, стан трансу досягаються за допомогою спеціального методу дихання та агресивного сугестивного впливу. На сеансах лікар вселяє пацієнтові відразу до наркотиків шляхом створення певної атмосфери в приміщенні, наркозалежним показують тяжкі наслідки залежності.

Крім сеансів психотерапії, пацієнти отримують допомогу психологів, невропатологів, терапевтів. Протягом дня і вечора пацієнт проходить терапію наркоманії поетапно.

Протягом всього часу наркозалежні пацієнти знаходяться в зоні уваги фахівців клініки. Пацієнт позбавляється від тривожності, лікарі підвищують його самооцінку, допомагають усвідомити, який біль він доставляв рідним людям, проходить лікування різних соматичних захворювань, які супроводжують наркоманії.

Вартість лікування наркоманії в Хмельницькому

Вартість лікування розраховується з різних складових:

  • Тривалості періоду лікування та реабілітації, який залежить від стажу наркомана і стану його здоров’я.
  • Вартості методу лікування, який рекомендується лікарем як більш ефективний в даному індивідуальному випадку.
  • Вартості діагностики.
  • Вартості процедур і різних методик для швидкого очищення та відновлення організму.

Не можна орієнтуватися на одноразове лікування і дешевизну. Перш ніж звернутися за допомогою, слід дізнатися про методи лікування, клініку, в яку ви хочете звернутися.

Центр Василенко не займається примусовим лікуванням наркоманів, напрямок центру – це лікування людей, які бажають повернутися до нормального життя без примусу. Бажання хворого позбутися залежності підвищує дієвість лікування.

Попередньо розрахувати вартість перебування в центрі Василенко можна по телефону клініки: +38 (063) 401-57-01.

Відгуки про лікування наркоманії в Хмельницькому

Син цієї жінки довгий час не міг позбутись наркозалежності. В центр вони приїхали з Хмельницька. Дивіться відео відгук, щоб дізнатися, що з ними сталося під час лікування наркозалежності: