Лікування алкоголізму в Києві

У такому чудовому місті як Київ є достатньо усього, що може принести людям задоволення, у тому числі, нажаль, і різноманітні психоактивні речовини. Алкоголь є найдоступнішим засобом змінити свою свідомість, розважитись та провести час. Про те, яку шкоду він спричиняє здоров’ю, та яку залежність викликає не варто і говорити.

Якщо ви, або ваша близька людина боретесь із алкогольною залежністю, ключовим рішенням є пошук правильного центру лікування та реабілітації алкоголізму в місті Київ.

Лікування алкоголізму в Києві

Існують різні ресурси для лікування. Це можуть бути і гарячі лінії, і державні амбулаторні та стаціонарні заклади, приватні лікарні та реабілітаційні центри у межах та поза межами Києва.

Однак багатолітня практика лікування залежностей доводить, що найефективніше лікування алкоголізму відбувається лише тоді, коли людина відсторонюється від звичного середовища та друзів-алкоголіків. Тому для найкращого результату краще шукати реабілітацію подалі від столиці.

Так, наприклад, медичний психотерапевтичний центр лікування залежностей лікаря Василенко приймає до себе пацієнтів з усієї країни, та вже більше 25 років повертає алкоголіків та наркоманів до нормального життя.

  • В центрі Василенко поєднуються сучасні ефективні технології лікування фізичної залежності від алкоголю, використовуються всі методи для детоксикації організму, полегшення фізичного стану, нормалізування сну тощо.
  • Психічну залежність від алкоголю лікують за допомогою масивної психотерапії, унікальної методики стрес шокової сугестії, а також надають інструменти боротьби із бажанням вживати алкоголь в подальшому.

Кодування від алкоголізму в Києві

Як і в будь-якому наркологічному закладі в Києві, в Центрі Василенко практикують кодування від алкоголізму за бажанням пацієнта.

Після завершення лікування та перед тим, як пацієнт відправляється додому, йому пропонують підшивання від алкоголізму за допомогою запатентованої сироватки. Її дія полягає у тому, що вона викликає справжню передсмертну агонію у людини, яка вживає алкоголь. Це певним чином стримує від пиття.

Звісно час дії кодування від алкоголю заздалегідь обговорюється з пацієнтом та його родиною.

Вартість лікування алкоголізму в Києві

Вартість лікування алкоголізму в Києві залежить від кожного центру. Деякі програми безкоштовні, а деякі коштують тисячі гривень на день. Незалежно від вашого бюджету, для вас є центр. Можливість зцілення доступна для всіх, якщо ви знаєте, які ресурси можуть вам допомогти. В Центрі Василенко із задоволенням розрахують вартість лікування саме для вас, лише подзвоніть за номером +3 (063) 401-57-01.

Відгуки про лікування алкоголізму в Києві

Люди з усієї України та закордону приїжджають, щоб відчути на собі дивовижний метод стрес шокової терапії: