Лікування алкоголізму в Києві

Медичний наркологічний центр доктора Василенко більше 25 років займається лікуванням алкогольної залежності.

Щодня персонал клініки використовує досягнення сучасної медицини для подолання фізіологічних і психологічних проблем, які штовхають людей до вживання алкоголю.

Лікування алкоголізму в Києві

Результатом комплексної роботи медичного персоналу клініки доктора Василенко стає повернення пацієнтів до тверезості і повноцінного життя.

Лікарями-наркологами, терапевтами, психіатрами використовуються традиційні методики і інноваційні розробки, що дозволяють позбутися фізичної залежності, почуття провини, безпорадності.

Телефонуйте і отримаєте свою безкоштовну анонімну консультацію по тел. +38 (063) 401-57-01.

Як проводиться лікування алкоголізму в клініці Василенко

Пацієнти, що знаходяться в медичному центрі доктора Василенко, не ізолюються від суспільства. Вони мають можливість спілкуватися і проживати з членом сім’ї, а також отримувати інформацію з мережі інтернет. Однак день пацієнтів регламентований, терапевтичні заходи і відновлювальні процедури починаються з 8 ранку і закінчуються о 9 годині вечора.

Лікування та кодування від алкоголізму здійснюються відповідно до міжнародних стандартів. Для пацієнтів з Києва та членів їх сімей на сайті розміщені документи клініки, що підтверджують даний факт.

У разі алкогольної залежності застосовуються такі методи лікування, що відрізняються високою ефективністю:

  • детоксикація передбачає виведення з організмів продуктів розпаду алкоголю та інших токсичних речовин;
  • зняття абстинентного синдрому проводиться для усунення болю і підготовки пацієнта до подальшого лікування;
  • фізіопроцедури (лімфодренаж, озонотерапія, лазерна терапія, кріосауна), що проводяться в клініці доктора Василенко, спрямовані на очищення крові від токсинів, нормалізацію роботи внутрішніх органів;
  • супер-стрес-шокова терапія передбачає добровільний психотерапевтичний вплив, завдяки якому закладається психоенергетичний блок в підсвідомість – «алкоголь це смерть!»

Кодування від алкоголізму в Києві

Добровільне кодування від алкоголю в Києві проводиться досвідченими лікарями-наркологами. Кодування в наркологічному центрі Василенко проводиться після курсу лікування, мінімальна тривалість якого становить 3 дні.

Вартість лікування і кодування від алкоголізму

Лікування алкоголізму проводиться лікарями вищої категорії, якими для кожного пацієнта підбирається індивідуальний комплекс заходів.

Пацієнту вартість лікування озвучується під час вступу до клініки, вона залежить від складності та тривалості лікування, а також обсягу процедур.

Відгуки про лікування алкоголізму

Сформувати уявлення про особливості лікування алкоголізму і умови перебування в клініці доктора Василенко дозволяє відео відгук, залишений одним з пацієнтів.

Відгуки про лікування інших пацієнтів дозволяють зрозуміти, що за участю професіоналів можливо назавжди вилікувати алкоголізм і інші види залежності.