Як кинути вживати наркотики

У житті кожного наркомана настає переломний момент, коли наркотики перестають приносити задоволення і приносять в життя біль і розчарування.

наркотики в миколаєві

Коли людина стикається з наслідками вживання у вигляді передозування або наркотичної ломки він починає ставити собі запитання: «Як кинути вживати наркотики

Коли спроби позбутися наркоманії в домашніх умовах не приносять результат, жителі Миколаєва звертаються за допомогою до фахівців.

Лікування наркоманії в Миколаєві

Як визначити, що лікування наркоманії допомогло?

результат лікування наркоманії

Якщо ви пройшли курс реабілітації і позбулися психологічного бажання вживати, ваша якість життя покращилася, ви змогли повернути довіру близьких, відновити соціальний статус, дотримуєтеся тверезого способу життя і у вас стійка ремісія – значить, лікування наркоманії в Миколаєві принесло результат.

Як зняти ломку

Щоб зняти ломку в домашніх умовах знадобиться допомога нарколога. Залежно від того, який наркотик ви вживали, і в яких кількостях буде підбиратися метод детоксикації.

зняти ломку

Фахівці рекомендують проходити детоксикацію в стаціонарі медичного центру, де створені всі необхідні умови для надання першої допомоги при передозуванні, а так само для того, щоб купірувати ознаки абстинентного синдрому.

Вдома зняти ломку можна, якщо нарколог буде цілодобово знаходитися поряд з людиною. Це допоможе уникнути можливого вживання наркотиків під час лікування. Але все ж таки краще довіритися професіоналам і провести процедуру детоксикації в стаціонарі.

Що робити при передозуванні

При передозуванні наркотиками людина потребує термінової медичної допомоги. Не намагайтеся допомогти наркоману самостійно, щоб не погіршити ситуацію – негайно викликайте лікарів. Нарколог зможе надати першу допомогу і врятувати людині життя.

при передозуванні наркотиками

У медичному центрі Василенко працює команда висококваліфікованих фахівців з хімічної залежності. Ви можете проконсультуватися з лікарями і отримати необхідну допомогу в питаннях лікування наркоманії.