Лікування наркоманії в Миколаєві

Більше 25 років медичний центр лікаря Василенко займається лікуванням наркозалежних.

Наркологічний центр пропонує послуги досвідчених психологів і психотерапевтів для пацієнтів з Миколаєва, які допоможуть назавжди позбутися від цієї недуги.

Лікування наркоманії в Миколаєві

Важливо пам’ятати, що, хоча хімічна залежність невиліковна, залежна від наркотиків людина може взяти контроль над ситуацією в свої руки. Для цього достатньо прийняти вірне рішення і вчасно звернутися до фахівців.

Реабілітація наркозалежних в Миколаєві

У наркологічної клініки Василенко є відповідь на питання, як вилікувати наркомана – 25 років досвіду роботи з лікування наркотичної адикції дозволили нам створити унікальну стратегію і тактику терапії, але дуже багато для досягнення стабільного результату залежить від самого хворого.

На даний час в усьому світі застосовується система поетапного лікування, в якій кожен з наступних етапів є логічним продовженням попереднього.

Програма медичного центру включає в себе:

 • Лікування фізичної залежності, зняття абстинентного синдрому, детоксикація;
 • Сеанс супер-стрес-шокової терапії. Всі пацієнти збираються в спеціальному залі, де піддаються навіюванню на підсвідомому рівні. За допомогою запатентованих прийомів наркоманам вселяють страх і жах перед наркотиком. В їхній підсвідомості виникають стійкі асоціації, відраза до свого наркоманського Я, сором за свою поведінку і страх смерті від наркотику. Тут наркомана змушують відчути все те, що він заподіяв своїм близьким. Наркотик = смерть, цей код впроваджується в стані особливого трансу в несвідоме (підсвідомість). Суть – змусити пацієнтів забути, що таке кайф і прихід;
 • Щоб на сеансі увійти в особливий транс, пацієнти відвідують сеанси холотропного дихання. Це важлива процедура, яка змінює стан свідомості. Багатьом вона приносить ще й полегшення;
 • Крім вечірніх сеансів, пацієнтів піддають особливому гіпнотичному методу «якоря» і «петлі», щоб закріпити результат;
 • Нарівні з гіпнозом активно використовують психотерапію: когнітивну, поведінкову, сімейну тощо;
 • Також проводяться заняття з лікування співзалежності – це для супроводжуючих (найчастіше це матері або дружини / чоловіки).

Вартість лікування наркоманії

Лікування залежності від наркотиків вимагає від фахівців індивідуального підходу в кожному окремому випадку. Тому вартість лікування безпосередньо залежить від терміну та тяжкості хвороби пацієнта.

Персонал клініки намагається максимально правильно проводити окремий розрахунок вартості лікування і реабілітації для кожного.

Відгуки про лікування наркоманії

За 25 років Медичний центр доктора Василенко допоміг дійсно дуже багатьом пацієнтам. Вони вилікувалися від наркоманії назавжди.

Ми підтримуємо зв’язок з ними до цього дня і знаємо, що наші спільні зусилля у боротьбі з наркозалежністю були не марні. Деякі з них прийшли до нас після невдалого лікування в інших клініках.

Відгуки про лікування на нашому сайті пишуть колишні наркомани, які тепер живуть нормальним життям, а також їхні щасливі родичі та друзі.

Нижче ви можете ознайомитися з коротким Відео відгуком, залишеним одним з наших пацієнтів.

Якщо ви читаєте цю статтю, значить, наркологічна допомога знадобилася вам або близькій людині.

Зателефонуйте нам сьогодні, і через кілька місяців ви переконаєтеся в правильності цього рішення! Не відкладайте дзвінок на завтра: наркоманія – це хвороба, починати боротися з якої потрібно вже зараз!

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання