Лікування наркоманії в Рівному

Наркотики стають поширеною загрозою для існування людства, вважає Організація Об’єднаних Націй. Наркоманія – це причина високої смертності, зараження важкими інфекціями, деформації особистості.

Наркоманія викликає зміни особистості, хворий стає емоційно нестійким, нерідко неадекватно реагує на оточуючих, часто бреше, не сприймає критики, відсутнє почуття обов’язку і відповідальності, порушуються сімейні, родинні зв’язки.

Наркомани схильні до суїциду, наркотична інтоксикація викликає розвиток соматичних порушень.

На ранній стадії наркозалежності родичі рідко помічають зміни в поведінці хворого, коли зміни стають помітними – вже відбувається звикання до наркотиків, потрібна допомога фахівців, лікування в стаціонарі.

Лікування наркоманії в Рівному

У місті Рівне допомогу наркозалежним надає міський наркодиспансер, реабілітаційні центри, наркологічні клініки з інших міст, приватні медичні центри.

Один з іногородніх медичних центрів, який проводить лікування наркоманії – це центр Василенко. У центрі створена приємна і доброзичлива атмосфера. Пацієнти проживають в комфортних умовах, отримують повноцінне харчування, є можливість готувати їжу самостійно.

Одна з вимог при надходженні на лікування – це бажання наркозалежного вилікуватися, якщо хворий не хоче відмовлятися від наркотиків – допомогти йому неможливо.

У стаціонарі разом з наркозалежним повинна знаходитися довірена особа хворого. У центрі Василенко застосовують авторську методику, сучасні комбіновані методи лікування залежностей, різні методи нетрадиційної медицини, для швидкого відновлення організму застосовують фізіотерапію, масажі, лімфодренаж та інші методики.

Фізіотерапевтичні методи лікування дозволяють усунути наслідки хвороб, покращують кровообіг, позитивно впливають на психічне здоров’я пацієнта. Фізіотерапію призначають після діагностики і складання індивідуальної програми лікування. З методів нетрадиційної медицини популярністю користується метод голковколювання, який має позитивний вплив на гормональний рівень, ЦНС.

Лікування в кріосауні дозволяє підсилити процеси регенерації, поліпшити виведення токсичних речовин з організму. Такою же властивістю володіє лімфодренаж. Психотерапевтичні сеанси впливають на підсвідомість хворого, допомагають позбутися від залежності, стирають пам’ять про неї.

Вартість лікування наркоманії в Рівному

Вартість лікування складається з ціни методів діагностики, різних процедур, методу лікування, лікарських препаратів, що застосовуються під час лікування, роботи психологів, психотерапевтів, нарколога та інших фахівців. У вартість входить проживання в стаціонарі, харчування.

Розрахувати вартість лікування наркозалежності в центрі Василенко допоможуть по телефону: +38 (063) 401-57-01.

Відгуки про лікування наркоманії в Рівному

Дивіться відгук про лікування наркозалежності в Центрі Василенко від пацієнтів з інших міст:

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання