Лікування алкоголізму в Харкові

Лікування алкоголізму в Харкові успішно проводиться в медичному центрі доктора Василенко, що спеціалізується на даній проблемі більше 25 років.

Лікування алкоголізму в Харкові

Алкоголізм – бич багатьох сучасних сімей. Це не просто захворювання, це справжня залежність, яку справедливо можна порівняти з наркоманією. Токсичний вплив алкоголю на організм тотально спотворює особистість, руйнує життя хворого і ламає його відносини з близькими.

У нашому центрі Ви можете отримати анонімну безкоштовну консультацію. Просто зателефонуйте нам за тел. +38 (063) 401-57-01 або замовте зворотній дзвінок.

Як же відбувається лікування алкоголізму в клініці?

Успішна терапія включає в себе три основних етапи – детоксикація, реабілітація і після реабілітаційна підтримка. Звичайний курс лікування триває протягом 3-6 тижнів.

 1. Спочатку хворому призначається терапія по виведенню токсинів з організму, зняття похмільного синдрому, усунення порушень сну.
 2. З допомогою щоденних гіпнотичних технік пацієнт поступово звільняється від психічної залежності від алкоголю.
 3. Параллельно проводиться соціальна адаптація, налагодження відносин з близькими.
 4. Після приїзду додому пацієнтові відкривається доступ в онлайн кабінеті нашої клініки, де він може отримати підтримку наших фахівців в будь-який момент.

Важливо! Під час лікування пацієнт не ізолюється від суспільства. Він може вільно спілкуватися з рідними, має вільний доступ в інтернет. Ця особливість в лікуванні є вагомим плюсом для досягнення ефективного результату.

Кодування від алкоголізму в Харкові

За бажанням пацієнта медперсонал клініки може провести кодування від алкоголізму. Під процедурою розуміється підшивка від алкоголю полівалентною вакциною на термін від 1 до 3 років.

Так само в нашій клініці існує швидке кодування від алкоголю, яке передбачає скорочений 3х-денний курс лікування з подальшою підшивкою від алкоголізму.

Дізнатися про кодування від алкоголізму в Харкові більш детально Ви можете, зателефонувавши нам за тел. +38 (063) 401-57-01 або замовивши зворотний дзвінок.

Вартість лікування і кодування від алкоголізму

Крім медикаментозної терапії у вартість лікування входить спільне проживання з близьким супроводжуючим в комфортабельній палаті, триразове харчування на двох осіб, різні фізіопроцедури, а саме:

 • лімфодренаж;
 • акупунктура;
 • гірудотерапія;
 • кріо- та інфрачервона сауна;
 • курс масажу;
 • озонотерапія;
 • трансаір;
 • лазерна терапія.

Щоб дізнатися докладніше про вартість лікування і кодування від алкоголізму, перейдіть за посиланням вартість лікування, або отримаєте особисту безкоштовну консультацію по тел. +38 (063) 401-57-01.

Відгуки про лікування алкоголізму

Більше 5000 осіб з різних країн світу отримали ефективну кваліфіковану допомогу в нашій клініці. Дізнайтеся, що думають наші колишні пацієнти про досвід перебування і лікування в нашій клініці.

Індивідуальний підхід до кожної людини, висококваліфікований медперсонал, здорове психоемоційне середовще, проживання в комфортних палатах сімейного типу – все це скоріше нагадує відпочинок в санаторії.

Всі сертифікати та ліцензії на офіційну медичну діяльність клініки розміщені на нашому сайті у вільному доступі.

Телефонуйте нам за тел. +38 (063) 401-57-01, приїжджайте на лікування в наш центр з Харкова і ми з радістю Вам допоможемо!

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання