Лікування алкоголізму в Білій Церкві

Якщо ви спробували різні види лікування алкогольної залежності в Білій Церкві, але щоразу щось не дає позбутись алкоголізму остаточно, можливо слід задуматись над тим, щоб хоча б на певний час покинути звичне середовище, де усе нагадує про алкоголь, покинути друзів-алкоголіків та відсторонитися якомога далі.

В такому випадку непоганим варіантом стане медичний психотерапевтичний центр лікаря Василенко, який вже більше 25 років ефективно допомагає людям з усієї країни позбутись залежності від зеленого змія.

Лікування алкоголізму в Білій Церкві

Чому слід обрати Центр Василенко?

 • Це заклад із багатолітньою історією та персоналом найвищої кваліфікації у сфері лікування залежностей, та величезною практикою.
 • Це заклад, який руйнує стереотипи щодо залежних людей. Тут вони лікуються у дружній сприятливій атмосфері, набувають навичок здорового життя, та вчаться методам боротьби із тягою.
 • Окрім найсучасніших методів оздоровлення організму в центрі застосовується психотерапія у всіх необхідних варіаціях.
 • Комплексний холістичний підхід закріплюється унікальним кодуванням.
 • Пацієнти мають змогу продовжувати отримувати лікування в себе вдома за допомогою онлайн кабінету.

Кодування від алкоголізму в Білій Церкві

Окрім цілого комплексу лікування фізичної та психічної залежності від алкоголю, в Центрі Василенко також проводиться кодування від алкоголізму.

Детально подивитися про унікальний метод кодування стрес шоковим гіпнозом можна на сайті hypnotary.net. Його особливістю є те, що пацієнту не лишають жодного шансу на вживання алкоголю, жодної шпаринки. Відмовитись необхідно не лише від міцних алкогольних напоїв, але, навіть, від кефіру чи квасу. Ні у вихідні, ні на свята вживати алкоголь не можна. Інакше настануть важкі психосоматичні наслідки, які були запрограмовані під час лікування у стаціонарі.

Більше того, наприкінці лікування, пацієнт має змогу отримати медикаментозне кодування від алкоголюпідшивання від алкоголізму полівалентною сироваткою на певний час, який обговорюється з лікарем.

Вартість лікування алкоголізму в Білій Церкві

В Білій Церкві існує мінімум 3 види закладів лікування алкоголізму:

 • Безкоштовні
 • Державні
 • Приватні

Ціни в них різняться відповідно. Однак слід взяти до уваги, що безкоштовні центри завжди базуються на базі релігійних або неприбуткових організацій,що накладає певний відбиток на процес перебування та лікування в цілому. Занадто багато правил та умов, що може не підійти, наприклад, молоді, і не те що налагодити процес одужання, а навіть зіпсувати його.

Державні заклади теж мають свої плюси та мінуси, аби про них дізнатись достатньо звернутися до свого дільничного лікаря.

Однак приватні центри відрізняються тим, що мають в своєму розпорядженні більше технологій та методів, кращі умови перебування та харчування, більш кваліфікований персонал, адже це їх хліб, і чим краще результат їх діяльності, тим краще вони заробляють.

Центр Василенко відноситься до приватних закладів лікування алкогольної залежності. Аби дізнатись про вартість лікування, зателефонуйте +38 (063) 401-57-01. Усі консультації безкоштовні.

Відгуки про лікування алкоголізму в Білій Церкві

Ольга приїхала лікувати сина від алкогольної залежності. Окрім чудових результатів на першому тижні лікування, їх приємно вразило відношення мед персоналу до пацієнтів…

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання