З якого моменту починається залежність

Стадії наркоманії

Практика показує, що через вживання наркотиків відбувається деградація особистості, страждає тіло і психіка людини, в результаті чого настає передчасна смерть. Наслідки вживання наркотиків можуть бути незворотними, тому для того щоб запобігти розвитку наркоманії необхідно отримати допомогу фахівців.

стадії наркоманії

На ранній стадії наркоманії усунути наслідки вживання наркотиків простіше, ніж при хронічному отруєнні організму токсичними речовинами. Якщо ви не можете відмовитися від вживання наркотиків самостійно – довіртеся професіоналам і ви назавжди позбудетеся від бажання вживати наркотики.

Перша стадія наркоманії

Після першого вживання наркотику відбувається формування психологічної залежності. Відчуття ейфорії, яке відчуває наркоман, змушує його вживати знову і знову. Для цієї стадії характерне зниження ступеня ейфорії від вживання наркотичної речовини.

Для досягнення задоволення наркозалежному доводиться з кожним разом збільшувати дозу. В перервах між вживанням людина починає відчувати пригніченість, внутрішній дискомфорт, роздратованість. Перша стадія наркоманії триває від одного до трьох місяців, в залежності від виду наркотику, який людина вживає.

Друга стадія наркоманії

З часом, організм наркозалежного звикає до наркотику, в результаті чого формується стійка фізична залежність. При скасуванні прийому наркотику людина відчуває яскраво виражений абстинентний синдром. Це супроводжується порушенням психіки і збоєм роботи всіх внутрішніх органів і систем організму людини.

наркотична ломка

На другій стадії хвороби вживання наркотику вже не приносить задоволення, а лише допомагає стабілізувати загальний стан. В цей період значно зростає інтоксикація організму.

Третя стадія наркоманії

Остання стадія захворювання обіцяє соматичні і психічні порушення. У наркомана відбувається виснаження організму, він сильно втрачає у вазі, порушується робота всіх внутрішніх органів. У людини порушується режим сну і харчування, виникають диспепсичні розлади. Наркозалежний відчуває апатію і байдужість до всього, що відбувається, стає млявим.

За зовнішнім виглядом неозброєним поглядом можна визначити людину, яка страждає від наркоманії: чоловік стає блідим і худим, шкіра набуває зеленуватий відтінок, зіниці занадто звужені або навпаки розширені. Навіть юна людина на даній стадії хвороби може виглядати як стара. Наркоман може проявляти агресію і заподіяти шкоди як собі, так і оточуючим.

Лікування наркоманії

 Якщо ви потрапили в пастку наркоманії, не варто чекати трагічного фіналу, необхідно якомога швидше звернутися за допомогою фахівців.  Медичний центр Василенко надає послуги лікаря-нарколога, який за найкоротші терміни стабілізує ваш загальний стан і позбавить від симптомів ломки шляхом детоксикації.

детоксикація

 Після очищення організму від токсинів у вас буде можливість спільно з фахівцями з хімічної залежності скласти план подальшого лікування залежності від наркотиків.  Повний курс реабілітації в умовах медичного центру – це запорука щасливого майбутнього.  Крім того ви можете скористатися унікальною методикою лікування наркоманії онлайн.