Вилікувати наркомана назавжди

Як вилікувати наркомана назавжди

Якщо ви думаєте що вилікувати наркомана назавжди неможливо – ви помиляєтеся! Фахівці медичного центру доктора Василенко з 25 річним досвідом роботи у сфері лікування наркоманії, які допомагають наркоманам назавжди відмовитися від вживання можуть довести, що наркоманія виліковна.

лікування наркоманії назавжди

Перш ніж шукати інформацію про методи лікування на форумах для наркоманів і намагатися знайти реабілітаційний центр для наркоманів, проконсультуйтеся з фахівцями, які підберуть індивідуальний план реабілітації та відновлення від наркотичної залежності і допоможуть вилікувати наркомана назавжди.

Чому не можна вилікувати наркомана

Наркомана не можна вилікувати в тому випадку, якщо він заперечує залежність і відмовляється від лікування. Примусове лікування наркоманії – протизаконний і неефективний метод лікування, який повністю руйнує психіку наркомана і погіршує ситуацію, тим самим провокуючи його на вживання.

Вилікувати наркомана не можна, якщо він переконаний, що може контролювати вживання наркотиків. У цьому випадку знадобиться час, щоб наркоман усвідомив, які побічні ефекти від вживання приносить йому наркотик і добровільно прийняв рішення відмовитися від вживання та позбутися психологічної залежності.

Назавжди кинути наркотики

Назавжди кинути наркотики можна! Допомогти наркоману можна, якщо людина усвідомлює проблему і готова пройти курс відновлення і реабілітації в стаціонарі медичного центру доктора Василенко. Перебуваючи під цілодобовим спостереженням фахівців наркоман отримає комплексну допомогу і відмовиться від наркотиків, на користь тверезого способу життя.

як вилікувати наркомана

Спроби кинути наркотики вдома, намагаючись замінити наркотики алкоголем, використовувати аптечні препарати (седативні, знеболюючі), щоб зняти ломку від наркотиків і задовольнятися короткочасним утриманням з наступним зривом – це не ефективний метод, щоб позбутися від наркотичної залежності.

Позбавлення від психологічної залежності

Тяга – це непереборне бажання вживати наркотики. Ломка – це причина зриву у наркоманів. Ломка може бути психологічною і фізичною. Психологічна залежність виникає від всіх видів наркотиків. Щоб від неї позбутися і назавжди забути ейфорійні спогади про наркотик знадобитися пройти лікування наркоманії.

У медичному центрі доктора Василенко використовуються сучасні, унікальні, ефективні методики, наприклад гіпноз і супер стрес-шокова терапія. Після сеансів у наркомана стираються спогади про наркотик, “прихід”, ейфорію, з’являється відраза до наркотику на психологічному рівні.