Лікування наркоманії в Луцьку

Вживання наркотиків може привести до смерті і розвитку важких ускладнень вже після першого прийому психотропної речовини. Все залежить від дози речовини, яка готується кустарним чином, виду наркотику і організму наркомана.

Тривалий прийом наркотиків призводить до розвитку гнійних процесів на руках і ногах, порушення функцій органів, нерідко гнійний процес закінчується ампутацією кінцівки.

У центрі Василенко процес лікування від наркоманії включає кілька методів, в тому числі стрес-шокову терапію, під час якої пацієнтам показують наслідки наркоманії – швидке старіння, гниття кінцівок, повну деградацію особистості.

Робота психотерапевтів спрямована на підсвідомість пацієнта з метою зміни ставлення до себе і оточуючих, під час сеансів блокується бажання вживати наркотики.

Лікування наркоманії в Луцьку

Центр Василенко запрошує на лікування пацієнтів, які прийняли для себе рішення позбутися від наркозалежності; в центрі не практикують примусове лікування.

Вважається, що лікування далеко від дому, бажання наркозалежного кинути наркотики і допомога родичів – це основні складові ефективної терапії. У центрі створена довірча обстановка, тепле ставлення до пацієнтів.

У той же час, лікування включає етапи, які відрізняються певною жорсткістю і допомагають досягти ефекту, викликати огиду до наркотиків – це кодування, провокація, підшивка.

Психотерапевтичне лікування засноване на біхевіоральній терапії і трансперсональній психології.

Психотерапевтичні підходи на підставі трансперсональної психології допомагають змінити свідомість пацієнта, за допомогою певних прийомів досягти трансу, допомогти усвідомити тяжкість проблеми, викликати страх перед наслідками наркоманії.

Біхевіоральна терапія використовується для формування бажаної поведінки, зняття тривожності, позбавлення від згубних звичок. Кодування, провокація і підшивка застосовуються за бажанням хворого, після повного обстеження і відсутності протипоказань. Етапи лікування в центрі – це:

 • діагностика,
 • детоксикація,
 • лікування,
 • реабілітація пацієнта.

Разом з наркозалежним в клініці знаходиться довірена особа, яка виконує функцію супроводжуючого, а також отримує допомогу та лікування спів залежності.

Вартість лікування наркоманії в Луцьку

Вартість лікування наркозалежності в Луцьку залежить від стажу наркотичної залежності, виду прийнятого наркотику – ці показники впливають на тривалість періоду лікування і реабілітації.

У вартість курсу лікування входить обстеження, вартість процесу детоксикації наркомана, лікування (зняття синдрому відміни, соматичних порушень), сеанси психотерапії, процедури, фізіотерапія, вартість методів для швидкого очищення та відновлення організму, метод лікування (кодування або підшивка), період реабілітації, проживання в центрі, харчування пацієнта і довіреної особи.

Попередньо розрахувати ціну на лікування в Центрі Василенко можна по телефону клініки: +38 (063) 401-57-01.

Відгуки про лікування наркоманії в Луцьку

Мати приїхала лікувати сина, який багато років страждав наркотичною залежністю. В центрі вона також дізналася, що таке співзалежність і яку роль вона відіграє у формуванні наркотизації, а також у лікуванні залежності. Дивіться відео відгук зараз:

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання