Відмова від наркотиків наслідки

Наслідки відмови від наркотиків

Наркоманія залишає великий відбиток на всіх сферах (біологічної, психічної, соціальної, духовної) наркомана. Приймати заходи по боротьбі з шкідливим потягом до речовини необхідно як можна раніше, інакше внаслідок систематичного прийому наркотиків наслідки можуть стати незворотними.

відмова від наркотиків

Перш за все, потрібно переконати наркозалежного звернутися до фахівців. Якщо ви не можете переконати наркомана пройти лікування самостійно, скористайтеся послугами фахівців медичного центру доктора Василенко. У період, коли стаціонарне лікування неможливо, ви можете скористатися сервісом лікування наркоманії онлайн.

Як переконати наркомана прийняти допомогу лікарів?

Наркоман буде до останнього виправдовувати власне вживання: спочатку заперечувати факт вживання наркотиків, потім факт залежності від них, далі необхідність приміщення в стаціонар. Для того щоб швидше підійти до вирішення проблеми слід озвучити стійку позицію щодо необхідності початку нового життя. Домогтися згоди наркомана легше, коли він знаходиться не на стадії активного вживання.

При різкій відміні прийому речовин, наркозалежний відчуває симптоми абстинентного синдрому (ломки). У цей момент потрібно звернутися до лікаря-нарколога, який з допомогою детоксикації допоможе стабілізувати загальний стан наркомана шляхом очищення організму від токсинів. Медичний центр Василенко надає послуги психолога, який допоможе прийняти рішення про необхідність лікування вдома або в стаціонарі.

Терапія фізичної залежності від наркотиків

Терапія наркоманії оточена міфами, суть яких об’єднана небажанням вникати в суть проблеми. Часто наркомани та їх рідні вважають, що існує “чарівна таблетка”, яка раз і назавжди допоможе позбутися від наркоманії. На жаль, це не так. Наркоманія – це в першу чергу психологічна залежність від ПАР, від якої можна позбутися шляхом реабілітації в умовах стаціонару.

відмова від вживання наркотиків

 В сучасному світі є блокатори опіоїдних рецепторів, які вшиваються під шкіру після процедури детоксикації та реабілітації, і дозволяють усунути наслідки можливого зриву. Надійними препаратами є засоби, в основу яких входить Налтрексон («Антаксон», «Продетоксон», «Вівітрол»). Їх використовують протягом реабілітаційного періоду під суворим наглядом фахівців. Це допоміжний, а не основний засіб реабілітації.

Психологічна реабілітація від наркотиків

Лікування наркоманії не обходитися без участі психіатрів-наркологів, психологів та психотерапевтів. Детоксикація – це всього лише перший крок до лікування, який приносить фізичне полегшення, позбавляє від болісної ломки.

Медичний центр Василенко допоможе вам скласти індивідуальний план лікування, який допоможе відмовитися від наркотиків назавжди. Крім того, родина наркомана отримає допомогу психолога, який допоможе позбутися непорозумінь в майбутньому.