Лікування алкоголізму у Рівному

Якщо з якихось причин ви не змогли знайти підходящого варіанту лікування алкогольної залежності у Рівному, варто звернути увагу на заклади, які знаходяться і в інших містах.

Центр Василенко – профільний психотерапевтичний центр, в якому вже більше 25 років алкоголіки позбуваються залежності та повертають своє життя у власні руки. Сюди приїжджають пацієнти з усієї України та поза її межами.

Дружня команда кваліфікованих фахівців радо допоможе вам вилікуватись від алкоголізму, відновити здоров’я та набути нових здорових звичок, які допоможуть боротися з бажанням випити в подальшому.

Лікування алкоголізму у Рівному

Такі методи як лімфодренаж, інфрачервона сауна, кріосауна, акупунктура, гірудотерапія, мануальна терапія, озонотерапія та багато інших зменшують болісні симптоми у м’язах, очищають кров та нормалізують сон.

За кожним пацієнтом закріпляється лікар-терапевт, який індивідуально підбирає програму та слідкує за фізичним станом пацієнтів увесь період перебування у центрі.

Окрім фізиопроцедур терапевти призначають медикаментозне лікування відповідно потребам пацієнта.

Психотерапевтична робота проводиться паралельно з лікуванням фізичної залежності починаючи з першого дня.

До послуг пацієнтів в центрі працюють психотерапевти, наркологи та клінічні психологи з багаторічним стажем. Вони проводять індивідуальні та групові сеанси, займаються лікуванням співзалежності близьких людей.

Кодування від алкоголізму у Рівному

Одним із ключових методів курсу лікування алкогольної залежності в Центрі Василенко є метод супер стрес шокової терапії. Це унікальний запатентований метод, який неможливо відтворити в інших умовах.

Під час сеансів терапії відбувається психологічне кодування від алкоголізму, у підсвідомість пацієнтів закладається код «алкоголь-страх, біль, смерть», усе це закріплюється аудіовізуальними матеріалами, масивним сугестивним навіюванням.

Окрім такого кодування від алкоголю в центрі практикують підшивання від алкоголізму спеціальною полівалентною сироваткою, яка не має аналогів.

Вартість лікування алкоголізму у Рівному

Для деяких людей ідея оплати за лікування алкоголізму неприйнятна. Вони прирівнюють реабілітацію до виведення із запою. Таким чином, ці люди роблять висновок, що реабілітація повинна бути доступна кожному, дешева або взагалі безкоштовна.

Реальність полягає в тому, що для переважної більшості людей, які страждають від алкоголізму та наркоманії, державне фінансування не доступне, а безкоштовні центри управляються або релігійними, або іноземними благодійними організаціями, і це якщо не брати до уваги закриті безкоштовні центри, де пацієнтів б’ють, утримують в нелюдських умовах та примушують працювати як у трудовому таборі.

Приватні реабілітаційні клініки вкладають власні кошти у достойні умови лікування, відповідно виставляють і ціну. Переважна більшість витрат, що покриваються платою за реабілітацію, включають витрати, пов’язані з:

 • Годуванням клієнтів
 • Оплатою праці фахівців
 • Комунальними послугами
 • Витратами на оренду будівлі
 • Страхуванням
 • Дотриманням норм
 • Медикаментозним лікуванням.

Дізнайтесь про вартість лікування у Центрі Василенко та що туди входить за номером + 38 (066) 401-57-01

Відгуки про лікування алкоголізму у Рівному

Відвертий відгук про лікування алкогольної залежності:

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання