Контрольоване вживання наркотиків: міфи і факти

Що таке контрольоване вживання

Контрольоване вживання наркотиків, це міф! Ілюзія, яку вибудовують навколо себе наркомани для того щоб виправдати своє вживання і наслідки залежності від ПАР – це контрольоване вживання наркотиків.

вживання наркотиків

Більшість наркоманів переконані, що їхнє життя під контролем, і заперечують залежність від наркотиків. Контролювати вживання наркотиків неможливо – це незаперечний факт.

Як контролювати вживання наркотиків

Багато людей думають, що експерименти з наркотиками не обернуться наслідками у вигляді залежності, ломки від наркотиків чи проблем зі здоров’ям, якщо навчитися контролювати вживання наркотичних препаратів.

Але на практиці доведено, що хімічна залежність стрімко розвивається, зростає толерантність, людина потребує підвищення звичного дозування, для досягнення ейфоричних відчуттів. Відповідно з часом розвивається наркоманія, і контролювати вживання наркотиків стає неможливим.

Чому не можна контролювати вживання

Зверніть увагу на те, як розвивається залежність від наркотиків. Якщо перше вживання наркотику приносило вам задоволення, з часом ви відчуваєте бажання знову змінити свідомість і випробувати ейфорію.

наркотики

Коли цих відчуттів стає недостатньо, ви підвищуєте дозування, експериментуєте з іншими видами наркотиків, вживаєте наркотики одночасно з алкоголем і в кінцевому підсумку ви не можете розслабитися, зняти напругу і позбавитися від стресу без психоактивних речовин.

З цієї причини не можна контролювати вживання наркотиків. Залежність виникає при тривалому вживанні наркотичних препаратів і призводить до ряду наслідків для організму і психіки.

Як уникнути розвитку залежності

Щоб уникнути розвитку залежності від наркотиків необхідно своєчасно усвідомити наявність проблеми, перестати заперечувати залежність від ПАР і звернутися за допомогою в медичний центр доктора Василенко. Якщо у вас немає можливості пройти курс лікування в стаціонарі, ви можете скористатися послугою виїзду лікаря-нарколога на дом для того щоб пройти детоксикацію і очистити організм від токсинів.

Після цього фахівці підберуть для вас індивідуальний курс реабілітації і відновлення від наркотичної залежності. Якщо ви хочете відмовитися від вживання наркотиків, але у вас немає можливості пройти курс реабілітації, ви можете скористатися послугою дистанційного лікування наркоманії.