Лікування наркоманії в Одесі

Медичний наркологічний центр доктора Василенко займається проблемою лікування людей з наркотичною залежністю більше 25 років. Медичний персонал клініки реалізує комплексні програми лікування, а також використовує перевірені методи та інноваційні розробки.

Позбавлення від наркотичної залежності в клініці Василенко є добровільним і проходить в здоровому психоемоційному середовищі.

Лікування наркоманії в Одесі

Етапи лікування наркотичної залежності

Програма лікування наркотичної залежності поєднує в собі традиційні методики і авторські розробки.

Наркологічний центр здійснює лікування за індивідуальними програмами для пацієнтів з Одеси, що передбачає два етапи:

  1. Детоксикація і позбавлення фізичної залежності. Фахівці клініки пропонують пацієнтам безліч лікувальних заходів. Вони припускають зняття больового синдрому, детоксикацію, відновлення роботи органів.
  2. Психологічна та соціальна реабілітація. Психотерапевти і психологи центру працюють не тільки з пацієнтами, але і з членами сім’ї. Фахівцями організовуються сеанси холотропного дихання, супер-стрес-шокової терапії, гіпнозу.

Тривалість терапії

Пацієнти, лікування яких здійснюється в клініці доктора Василенко, розміщуються в сімейних палатах з супроводжуючою людиною.

Тривалість курсу лікування визначається консиліумом лікарів і становить від 3 до 6 тижнів. Наркологічна клініка після виписки пацієнтів продовжує їх супровід вже вдома, в Одесі, за допомогою інформаційних технологій а також ресурсу hypnotary.net.

Вартість лікування наркоманії

Фахівці Медичного центру лікаря Василенко розраховують вартість лікування в залежності від обсягу заходів і тривалості курсу.

Ознайомитися з умовами вступу до центр і приблизною вартістю послуг наркозалежні та члени їх сім’ї можуть за телефоном: +38 (063) 401-57-01 або при відвідуванні медичного центру.

Плюси лікування від наркоманії в клініці Василенко

Медичний центр Василенко пропонує пацієнтам наступні переваги:

  • комплексне лікування фізіологічної та психологічної залежності;
  • післялікарняну програму, яка передбачає зворотний зв’язок з фахівцями та матеріали для повторення сеансів;
  • можливість проживання з членом сім’ї;
  • безкоштовне використання спортзалу та доступ в інтернет;
  • комфортні умови проживання, смачне харчування;
  • конфіденційність і анонімність.

Відгуки про лікування наркоманії

Лікування наркоманії проводиться на добровільній основі. Центр доктора Василенко більше 25 років здійснює лікування людей із залежністю.

За даний період допомогою фахівців клініки скористалися понад 6000 осіб. Багато з них залишають відгуки про лікування і умови перебування в медичному центрі.