Реабілітація алкозалежних

Після виведення людини із запою і кодування, дуже важливо пройти курс реабілітації для алкоголіків. Проведені заходи не тільки допоможуть повернутися до нормального життя і пройти соціалізацію, а й убезпечать від рецидиву. Особливістю курсу є вплив на пацієнта на психологічному рівні, боротьба з причиною залежності та її ефективне подолання.

Безкоштовна консультація

Ми врятували тисячі людей і зможемо допомогти Вам. Зателефонуйте для безкоштовної анонімної консультації за номером або замовте зворотний дзвінок.

Для чого потрібна реабілітація?

Після проходження лікування в клініці пацієнт знову опиняється в звичних для себе умовах, не змінюється і коло його спілкування. Старі знайомі здатні спровокувати новий зрив. Людина може не тільки страждати від того, що більше не відчуває ейфорію, яку у неї викликав алкоголь, але й може зіткнутися з порожнечею, розгубленістю через те, що не розуміє, чим тепер може замінити алкоголь.

Як результат, у неї виникає дратівливість, можливий розвиток депресії. Погіршити ситуацію здатні й супутні захворювання, до розвитку яких призвело зловживання алкоголем у минулому.

Справитися з таким станом здатний не кожен. Тому в клініці реабілітації алкоголіків доктора Василенка використовують програму, в результаті якої пацієнт може змінити свої стереотипи, відмовившись від старих звичок на користь новим.

Як проходить реабілітація алкоголіків?

Реабілітація алкоголіків в Україні базується на загальних принципах, що включають плавний перехід до здорового життя, комплексний вплив на фізичний і психологічний стан залежного. Програма включає в себе кілька етапів:

 1. Психологічна реабілітація. Примусове лікування алкозалежності в нашій країні заборонено. Тому основним завданням фахівця є переконати пацієнта почати нове життя. Під час таких занять використовуються спеціальні техніки, які на поліпшення психологічного стану залежного, формування у нього мотивації на одужання, розвиток вольових якостей і боротьбу з негативними емоціями. Для цього проводять поведінкову, раціональну, екзистенційну та інші види терапії.
 2. Трудотерапія. Фізична активність допомагає залежному не тільки зміцнити організм, але й стимулювати волю, відновити втрачені навички та здібності, розвинути дисциплінованість, навчитися раціонально використовувати вільний час, змінити звичне оточення і сформувати мотивацію на одужання.
 3. Соціальна реабілітація полягає в усуненні будь-яких чинників, які в минулому призвели до алкоголізму або можуть негативно вплинути на це в майбутньому. Відгуки вказують на те, що проведені заходи пов’язані з психологічною та трудовою реабілітацією алкозалежних. Під час групових занять пацієнт відчуває підтримку інших людей і вчиться взаємодіяти з соціумом. Окремо проводяться сімейні заняття, що дозволяють відкоригувати взаємини між близькими людьми.
Ціна реабілітації алкозалежних

Вартість програми реабілітація розраховується індивідуально для кожного пацієнта. Остаточна ціна залежить від стану пацієнта, тривалості зловживання спиртними напоями, які використовуються методики й т. д.

Зіткнувшись з алкоголізмом близької людини, не варто чекати, що вона самостійно припинить вживати спиртні напої. Як показує практика, повністю позбутися алкоголізму без сторонньої допомоги неможливо.

У Києві лікуванням та реабілітацією всіх видів залежностей займаються в клініці доктора Василенка. Тут використовують сучасні препарати й нові методики впливу на людину, які допомагають досягти стійкого результату.

Більше 6 000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дізнайтеся, що розповідають пацієнти, які пройшли лікування за методом стрессшокової терапії доктора Василенко

Вероніка, 55 років

Син Вероніки потрапив в справжню біду, він став наркоманом. Батьки відчували свою безпорадність перед цією хворобою, і …

Тетяна, 28 років

Чоловік Тетяни страждав залежністю, і змушував страждати всю сім’ю, однак на допомогу прийшло рішення …

Світлана, 63 роки

Яніс страждав залежністю більше 10 років, він чув про наш метод лікування навіюванням, проте ніяк не наважувався звернутися, поки …

Позбутися залежності

Отримайте безкоштовну консультацію: зв’яжіться з нами по телефону, email, або задайте своє питання через форму зворотного зв’язку

  Замовити дзвінок
  Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання