Про медичний центр Василенко

Позбутись залежності за 3 тижні можливо! Центр, який переверне Вашу свідомість

Протягом 25 років Центр успішно перемагає різноманітні форми залежності, такі як наркоманія, алкоголізм, посттравматичний розлад, неврози, тощо. За цей час було напрацьовано діючі методи.

Тут працюють виключно ліцензовані лікарі та спеціалісти з багаторічним стажем роботи у сфері.

З пацієнтами займаються дипломовані терапевти, психотерапевти, наркологи, неврологи, клінічні психологи. Пліч о пліч з ними працюють фахівці нетрадиційної медицини та східних практик: масажисти, мануальні терапевти, інструктор з йоги, тощо.

Найчастіше питання, яке ми отримуємо - у чому секрет такого великого відсотка успіху в лікуванні залежних у Центрі Василенко?

Насправді ніякого секрету не існує. Це не диво, це - закономірний результат наполегливої роботи фахівців центру, грамотного підходу до процесу лікування, комбінування методів європейської традиційної медицини та ефективних східних практик, а також тепле відношення персоналу до пацієнтів.

Наші пацієнти мають можливість повністю зосередитись на лікуванні у сприятливих обставинах, забути на деякий час про проблеми.

Затишні палати сімейного типу з усіма зручностями, а також привітний персонал позитивно впливають на хід лікування. Кожен пацієнт проживає разом із своєю супроводжуючою особою окремо від інших пацієнтів.

Близькі пацієнта до речі також приймають активну участь у процесі лікування залежності та співзалежності, отримують психологічну допомогу від спеціалістів нашої клініки, емоційну підтримку, а також напуття на подальше життя з колишнім залежним.

Кожен пацієнт та його супроводжуюча особа проживають в окремих палатах двох типів: стандартні та покращеного комфорту.

Впродовж усього лікування вони отримують повноцінне триразове харчування, однак також мають змогу готувати самостійно.

Через те що центр є відкритого типу, пацієнт має право вийти у місто у супроводі рідної людини і з дозволу лікаря.

Ніщо тут не нагадує про те, що Ви знаходитесь на лікуванні залежності.

Медичний центр лікаря Василенко працює із залежними пацієнтами вже більше чверті століття.

Наша головна філософія – знайти підхід до кожного пацієнта, вилікувати фізичну та психічну залежність від наркотику чи алкоголю та, зрештою, повернути пацієнта у суспільство вже здоровою людиною.

Центр працює у режимі добровільного перебування, як запоруки бажання вилікуватись.

А завдяки унікальному запатентованому методу супер-стресс-шокової терапії пацієнт забуває задоволення від речовин назавжди!

В пам’яті лишаються лише біль, страждання та страх перед алкоголем та наркотиком.

Наші документи

Медичний центр Василенко – ліцензована клініка (Ліцензія МОЗ України АБ№567303 від 14.10.2012 р) відкритого типу. Клініка успішно працює більше 25 років.

Наша команда

Терапевти медичного центру Василенко переконані, що вилікуватись від будь-якої залежності можливо. Стати колишнім наркоманом чи алкоголіком, скинути зайву вагу, кинути палити, позбутись фобій, тощо. Головне – хотіти, вірити в свою сім’ю, самого себе та свої сили, а також повністю довіряти своєму лікарю.

Доктор Василенко на телебаченні

Унікальний та діючий метод Віталія Івановича не лишає байдужими і масмедіа, адже успішний результат лікування сягає більш ніж 80%!

Business TV

Гость – Виталий Василенко, нарколог, психотерапевт

ТРК Тоніс

Лікар Василенко та його найуспішніший учень лікар Шевченко дають розширені відповіді на запитання ведучого телепрограми «Алло, Лікарю!»…

Телеканал ICTV

Ведучі ранкового шоу на каналі із захопленням поспілкувалися з харизматичним лікарем Віталієм Івановичем Василенко…

Телеканал Інтер

Ведучий популярної телепрограми на Інтері приїхав до центру, щоб зробити власне розслідування…

Фотомандрівка центром

Ви маєте можливість дослідити територію та внутрішню обстановку центру Василенко

У НАС 100% СПРИЯТЛИВЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ ОДУЖАННЯ!

ЗАСЕЛЕННЯ

 

Кожен пацієнт має право привезти з собою одного супроводжуючого. Ви будете проживати в комфортних кімнатах окремо від інших пацієнтів. Є доступ в інтернет і можливість працювати віддалено

ЗАСЕЛЕННЯ

ДІАГНОСТИКА

 

Перед розробкою індивідуального плану лікування пацієнт проходить всебічне обстеження організму (консультації вузьких фахівців, клінічні аналізи, УЗД, електрокардіограма)

ДІАГНОСТИКА

РЕАБІЛІТАЦІЯ

 

Процедура лікування розрахована на 3-6 тижнів в залежності від складності випадку і включає індивідуальну / групову психотерапію, медикаментозну детоксикацію, гіпноз, масажі, фізпроцедури і лікувальний спорт

РЕАБІЛІТАЦІЯ

ПІДТРИМКА

 

Для закріплення результату ми рекомендуємо раз на рік проходити 5-7 денну підтримуючу терапію і надаємо можливість отримувати психологічну допомогу наших фахівців в особистому кабінеті на порталі hypnoterapy.net

ПІДТРИМКА

Безкоштовна консультація лікаря

  Замовити зворотній дзвінок

   Задать вопрос
   Замовити дзвінок
   Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
   Заказать звонок
   Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
   Задати питання