Лікування наркоманії в Дніпрі

Клініка наркології доктора Василенко – це сучасний медичний центр, який надає ряд унікальних методик лікування наркозалежності.

Позбутися самостійно тяги до наркотиків досить важко, адже зірватися можна в будь-який момент. Тому всім, хто хоче назавжди звільнитися від важкої залежності, потрібна кваліфікована допомога.

Лікування наркоманії в Дніпрі

Медичний наркологічний центр доктора Василенко вже протягом 25 років працює з найважчими пацієнтами по всьому світу.

На даний момент більше 6000 пацієнтів центру можуть з повною упевненістю сказати, що вони цілком повернулися до повноцінного життя, відновили як психологічне, так і фізичне здоров’я.

Якщо ви хочете позбутись наркозалежності, терміново телефонуйте і отримаєте свою безкоштовну консультацію по телефону +38 (063) 401-57-01.

Персонал клініки – це тільки дипломовані фахівці, лікарі вищої категорії. Також в центрі для відновлення ментальної рівноваги працюють фахівці з нетрадиційної медицини.

Етапи лікування наркотичної залежності

Центр доктора Василенко проводить терапію наркозалежності на всіх рівнях. Пацієнту підбирається індивідуальний план лікування, а також подальша реабілітація.

Етапи лікування наркоманії в Дніпрі в медичному центрі включають в себе два основних пункти:

 • Позбавлення від фізичної залежності. В цей ступінь входить: нормалізація сну, полегшення абстиненції, очищення організму і відновлення втрачених функцій організму;
 • Позбавлення від психічної залежності. У цій фазі з пацієнтами активно працюють психологи та психотерапевти, проводиться індивідуальна і групова робота. Щовечора пацієнти приймають участь в унікальних сеансах стрес-шокового гіпнозу.

Стрес-шоковий гіпноз – це не лікування струмом. Суть цього методу полягає в руйнуванні психологічного зв’язку «наркотик-задоволення» і посилення негативних переживань, пов’язаних з вживанням психотропних речовин (біль, страждання, страх, які супроводжують «ломку).

Також в медичному центрі доктора Василенко проводять заняття по лікуванню співзалежності для супроводжуючих пацієнтів клініки, так як цим людям теж часто потрібна підтримка психологів, робота над собою.

Відгуки про лікування наркоманії

Деякі люди сумніваються, чи варто починати лікування, куди звертатися і як все потрібно організувати для досягнення ефекту. У рубриці з відгуками зібрані відео від тих, хто вже пройшов через це випробування, зміг домогтися потрібного ефекту, повністю позбутися проблеми.

Фахівці наркологічного центру підтримують зворотний зв’язок з усіма своїми пацієнтами в Дніпрі. Завдяки нашому сайту, ви можете прочитати всі відгуки про лікування в центрі доктора Василенко.

Вартість лікування наркоманії

Дуже складно визначити одну ціну за лікування. Вартість лікування обумовлена ​​типом залежності, станом пацієнта, часом, який він провів в центрі, а також чи проводились йому провокація або кодування.

Якщо ви хочете порахувати вартість лікування наркоманії в конкретному випадку, зв’яжіться з нами, щоб прорахувати саме для вас. Для безкоштовної консультації ви можете зателефонувати за тел. +38 (063) 401-57-01.

Лікування наркозалежності – це тернистий шлях, на якому людині самостійно, без допомоги, не впоратися. До лікування цієї згубної хвороби слід підійти комплексно, обдумано. Для цього є наш медичний центр доктора Василенко. Детальніше про центр ви можете дізнатися на нашому офіційному сайті.

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання