Сучасні наркотики: види, ефект, наслідки, лікування

Сучасні наркотики

Сучасні наркотики можна розділити на кілька видів: ін’єкційні наркотики, які завдають найбільшої шкоди організму і психіці наркомана, синтетичні наркотики, які можна купити закладками на вулицях міста, аптечні наркотики, які продають без рецепта.

сучасні наркотики

Різні види наркотиків завдають сильної психотропної дії на психіку і завдають непоправної шкоди організму і здоров’ю наркомана.  Вживання сучасних наркотиків може привести до виникнення інфекційних захворювань, що в майбутньому може відбитися на якості життя наркомана, аж до інвалідності.

Ефект сучасних наркотиків

Наркотичний ефект ін’єкційних наркотиків називається “прихід”.  Це стан розслабленості, галюцинації, ейфорія.  Тривалість наркотичного сп’яніння залежить від дозування наркотику, який вживає людина.  Нерідко через підвищення дози наркомани стикаються з передозуванням наркотиками.

Ефект синтетичних наркотиків – це короткострокова ейфорія, яка змінюється довгостроковим фізичним болем.  Зняти ломку від наркотиків допоможе лікар-нарколог.  Але позбутися психологічної залежності набагато складніше.  Для цього необхідно пройти курс лікування наркоманії в медичному центрі доктора Василенко.

Наслідки сучасних наркотиків

Наслідки вживання сучасних наркотиків – це психічні розлади, параноя, інфекційні захворювання, дегенерація, інвалідність, запальні процеси.  Аптечні наркотики також завдають шкоди організму і психіці, тому що містять у складі синтетичні опіати, наприклад Налбуфін, Дімедрол, Кодтерпін.

види сучасних наркотиків

Усунути наслідки вживання наркотиків можна за допомогою комплексної програми реабілітації та відновлення організму і психіки після тривалого отруєння токсичними речовинами, які містяться в складі наркотиків.  Лікування починається з добровільного бажання наркомана відмовитися від вживання наркотиків.

Лікування наркоманії

Лікування залежності від сучасних наркотиків починається з детоксикації.  Команда лікарів проводить повне обстеження організму, після чого підбирають медикаментозне лікування, щоб відновити стан здоров’я наркомана.  Після того, як стабілізується фізичний стан, лікарі приступають до лікування психологічної залежності.

Щоб вилікувати наркомана назавжди необхідно враховувати стаж вживання наркотиків і наслідки для психіки людини.  Фахівці використовують супер стрес шокову терапію, яка зарекомендувала себе як ефективний метод позбавлення від психологічної залежності.  Це допоможе викреслити з пам’яті спогади про наркотик і повернутися до тверезого життя.