Лікування алкоголізму в Чернігові

Ви відчайдушно намагаєтесь кинути пити, чи вилікувати близьку людину? Жоден заклад з лікування алкоголізму в Чернігові не може задовольнити ваших потреб?

По-перше, варто зауважити, що навіть на міжнародному рівні, фахівці з лікування залежностей погоджуються, що міцного та довгострокового результату досягають ті люди, які задля цього покинули рідне місто, виїхали з квартири, змінили номер телефону, тобто позбулися усього, що хоч якось нагадувало їм про часи вживання алкоголю.

Лікування алкоголізму в Чернігові

Ми не пропонуємо вам змінити місце проживання назавжди. Лише запрошуємо пройти курс лікування в медичному психотерапевтичному центрі лікаря Василенко. тут ви дійсно будете віддалені від усього, що заважає набувати тверезості.

Чому слід обрати саме центр Василенко?

  • Вже 25 років фахівці центру разом зі своїми пацієнтами успішно долають алкогольну залежність. Лікарі та психотерапевти мають більш як 15-20 років стажу лікування алкоголізму.
  • В центрі використовуються новітні технології у поєднанні зі східними практиками.
  • Медикаментозне лікування успішно поєднується з різноманітними психотерапевтичними практиками та заняттями.
  • Успіх лікування алкогольної залежності в центрі Василенко сягає 80%.
  • Для багатьох наших пацієнтів центр – остання надія, яка себе виправдовує. Дружня оздоровча атмосфера між медперсоналом та пацієнтами сприяє позитивній емоційній атмосфері лікування.
  • Лише в центрі лікаря Василенко було розроблено спеціальний онлайн курс, доступ до якого отримують усі пацієнти, і продовжують лікуватись вдома вже після завершення лікування у стаціонарі.

Кодування від алкоголізму в Чернігові

Якщо ви шукаєте дієве кодування від алкоголізму в Чернігові, майте на увазі, що одноразове кодування – це шарлатанство. Лікування будь якої залежності – складний фізио-психотерапевтичний процес, який не відбувається за ніч.

25 років роботи центру Василенко дають нам право стверджувати, що дієве кодування від алкоголю може бути лише за сумісництвом із лікуванням фізичної залежності та психотерапії.

У своїй роботі ми використовуємо двохетапне кодування:

  1. З першого дня пацієнти відвідують сеанси стрес шокової терапії, на яких у їх підсвідомості закладають психологічний блок на вживання алкоголю.
  2. Наприкінці лікування пацієнту пропонується виконати підшивання від алкоголізму спеціальною полівалентною сироваткою.

Таким чином кодування відбувається як на фізіологічному рівні, так і на психічному. Весь метод працює на те, щоб викликати у алкоголіка відразу до алкоголю, страх болі та смерті, знищити «алкогольне Я», закласти домінанту, що алкоголь – це смерть!

Вартість лікування алкоголізму в Чернігові

Якщо ви бажаєте дізнатись про вартість лікування алкогольної залежності, умови потрапляння в клініку та перебування у ній, дзвоніть за номером +38 (063) 401-57-01

Відгуки про лікування алкоголізму в Чернігові

Чоловік вже лікувався в центрі Василенко від іншої залежності, і це йому допомогло, але він залишив двері для алкоголю. На цей раз він приїхав знову, щоб закодуватись ще і від алкоголю, тому що це перевірений ним самим метод, якому він довіряє.