Лікування наркоманії в Харкові

Медичний наркологічний центр доктора Василенко займається успішним лікуванням наркоманії протягом більше 25 років. Клініка приймає пацієнтів з усіх країн світу.

Лікування в центрі проводиться за добровільним бажанням хворого. Тут пацієнта не ізолюють від суспільства, він може вільно спілкуватися з рідними, має вільний доступ в інтернету. Виходити з центру можна з дозволу лікаря в супроводі близького.

Лікування наркоманії в Харкові

Реабілітацією наркозалежних займається висококваліфікований медперсонал лікарів-наркологів вищої категорії, терапевти, психотерапевти, клінічні психологи, невролог, молодший медперсонал і масажисти.

Бажаєте отримати безкоштовну анонімну консультацію – просто зв’яжіться з нами по тел. +38 (063) 401-57-01 або замовте зворотний дзвінок.

Первинну консультацію пацієнт отримує у терапевта. Лікар оцінює загальний стан хворого і призначає йому медикаментозне лікування і фізіопроцедури. Ці дії спрямовані на прискорене виведення токсинів з організму, усунення больового синдрому, для нормалізації сну. Процедурний день пацієнта і його супроводжуючого розписаний з 8 ранку до 9 вечора.

Основні етапи лікування наркоманії в Харкові включають в себе:

 1. Лікування фізичної залежності – зняття абстинентного синдрому, відновлення організму, нормалізація сну.
 2. Лікування психічної залежності – знищення «наркоманського Я», пам’яті про «кайф» і «прихід». Складається з:
  • Індивідуальні та групові заняття з психологами та психотерапевтами.
  • Сеанси холотропного дихання для успішного входження в особливий гіпнотичний стан.
  • Щоденні сеанси супер-стрес-шокової терапії (гіпнотична техніка, за допомогою якої хворий забуває відчуття кайфу, приходу).
  • Сугестивний метод «Петлі і якоря», періодично застосовується лікарями, допомагає закріпити позитивний результат.

Супроводжуючі особи для хворих не залишаються без уваги фахівців. Цим людям теж потрібна підтримка психологів. На заняттях по лікуванню співзалежності їм допомагають налагодити стосунки з наркоманом, вибудувати правильну тактику поведінки і т.д.

Терапія проводиться протягом 3-6 тижнів з можливістю підшивки полівалентною сироваткою на термін від 1 до 3 років. Процедура підшивки не обов’язкова і проводиться за бажанням пацієнта.

Що таке сеанс провокації?

Деяким наркозалежним після підшивки пропонують пройти сеанс провокації. Суть процедури полягає в наступному: в умовах реанімації випробуваний в повній мірі відчуває на собі важкий вплив підшивки в разі вживання наркотиків.

Процедура може мати важкі наслідки, тому проводиться тільки після наради лікарів щодо конкретного пацієнта.

Для її проведення пацієнт повинен бути достатньо здоровий і в повній мірі обізнаний про можливий результат. Ефективність реабілітації після такого сеансу становить більше 85%.

Якщо ця біда торкнулася Вас або ваших близьких – ми допоможемо Вам!

Просто зателефонуйте нам за тел. +38 (063) 401-57-01, замовте зворотний дзвінок або задайте своє питання в наведеній нижче формі і ми надамо Вам безкоштовну консультацію.

Вартість лікування наркоманії в Харкові

У наркологічному центрі Василенко вартість лікування включає в себе проживання в комфортних палатах сімейного типу (спільно з супроводжуючою близькою людиною), триразове харчування на двох. Більше інформації можна дізнатися за посиланням вартість лікування.

Відгуки про лікування наркоманії в Харкові

Дізнайтеся, що говорять колишні пацієнти Центру доктора Василенко про його авторською методикою і про своє лікування від наркозалежності.

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання