Лікування алкоголізму в Чернівцях

Центр лікаря Василенко – одна з провідних лікувальних установ, що займається боротьбою з алкогольною та наркотичною залежністю.

Він відомий в Україні та за її межами унікальною методикою, яка гарантує успіх майже в 100% випадків.

Лікування алкоголізму в Чернівцях

Переконатися в її ефективності дозволяє статистика. За 25 років існування клініки до звичного життя повернулися понад 5000 пацієнтів з різних країн.

Кодування від алкоголізму в Чернівцях

Результативне лікування алкоголізму пацієнтів з Чернівців – це командна робота, що включає кілька напрямків.

 1. Боротьба з фізичною залежністю. У ній беруть участь лікарі-наркологи, терапевти, неврологи вищої категорії. Їх основне завдання – відновлення адекватного стану організму і його порушених функцій.

Детоксикаційна терапія, зменшення больового синдрому, нормалізація циклу сон-неспання – ось основні завдання при надходженні пацієнта.

Після купірування гострого стану хворим треба буде пройти курс фізиопроцедур. У клініці створені умови для сеансів лімфодренажу, трансаіра, озонотерапії, гірудотерапії, кріосауни, інфрачервоної сауни, масажу.

Кодування від алкоголізму пацієнтів з міста Чернівці супроводжується фізичними навантаженнями. У центрі працює інструктор з йоги, є власний спортивний зал.

 1. Боротьба з психічною залежністю. Переконати пацієнта з залежністю в тому, що алкоголь – зло, здатні тільки досвідчені психотерапевти. Зафіксувати цю асоціацію на підсвідомому рівні вдається комбінацією декількох різновидів психотерапії.

На перший план виходить супер-стрес-шокова терапія, покликана вселити хворому страх перед алкоголем. Закріплює результат гіпнотерапія і холотропне дихання.

Допомога пацієнтові з адаптацією в соціумі – ще одна серйозна задача, що стоїть перед персоналом клініки. Для цього хворі відвідують сеанси поведінкової, когнітивної та сімейної терапії як самостійно, так і в групах.

Звертаємо увагу, що кодування від алкоголю пацієнтів, які приїхали з Чернівців, здійснюється тільки на добровільній основі. Оформлення в клініку лікаря Василенко без згоди пацієнта неможливе.

Вартість лікування і кодування від алкоголізму

Як визначається вартість лікування в клініці?

Вона залежить від стану пацієнта і обсягу наданої йому допомоги. Середня тривалість терапії становить від 3 до 6 тижнів. Це час хворий проводить у клініці зі своїм супроводжуючим. Проживання та харчування родича також входить у вартість лікування.

Що таке підшивка від алкоголізму

Гарантувати повне позбавлення від алкогольної залежності дозволяє підшивка від алкоголю.

У Чернівцях це виключно добровільна процедура. У нашому центрі вона полягає у введенні в організм полівалентної сироватки терміном дії до 3 років. Після її проведення надходження в організм алкоголю або наркотику буде супроводжуватися важкими наслідками. Найчастіше пацієнти, побоюючись за своє життя, перестають вживати навіть кефір і квас.

Відгуки про лікування алкоголізму

Вивчити відгуки про лікування в центрі Василенко ви можете на офіційному сайті.

У форматі відеозвернень хворі із залежністю і їх родичі розповідають свої історії. Всі вони – про нелегку боротьбу із захворюванням, в якій унікальною методикою клініки відводиться особливе місце.

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання