Наслідки вживання амфетаміну через ніс

Вживання амфетаміну

Фен, пил, AMF, MDMA – популярні назви амфетаміну, наркотику групи психостимуляторів.  Ефект амфетаміну – прилив енергії і сил, відсутність сну, втрата апетиту.  Це клубний наркотик, який користується попитом в літній період у підлітків, які хочуть урізноманітнити проведення часу під час відпочинку та вечірок.

як кинути нюхати фен

Вживання амфетаміну через ніс вважають нешкідливою забавою, але чи це так насправді?  У наслідок вживання фена інтерназально пошкоджується слизова оболонка, порошок може спровокувати крововилив і привести до небезпечних наслідків для організму наркомана, не залежно від способу вживання.

Ефект амфетаміну через ніс

Вдихаючи порошок амфетаміну носом, наркоман відчуває печіння і поколювання слизової, так наркотик вбудовується в організм після чого настає ейфорійний ефект.  Наркомана під амфетаміном не складно помітити в натовпі – у нього будуть розширені зіниці і невиразна мова, гіперактивність і надмірна балакучість є ознаками вживання фена.

Наркотик фен вдихають через ніс і думають, що цей спосіб нешкідливий і не викликає залежність.  Наркомани впевнені, що тільки ін’єкційні наркотики призводять до розвитку залежності, але це не так.  Коли амфетамін потрапляє в організм він активує рецептори, що відповідають за задоволення і наркоман відчуває бажання знову досягти наркотичного сп’яніння.

Наслідки вживання

Наслідки вживання амфетаміну через ніс – опіки слизової оболонки, пошкодження носової перегородки, кровотечі.  При передозуванні амфетаміном наркоман може втратити свідомість від втрати крові і розширення судин, яке є наслідком вживання амфетаміну через ніс.

фен амфетамін мдма амф

При тривалому вдиханні порошку у наркомана з’являються розлади психіки, так як наркотична речовина впливає на мозок і центральну нервову систему.  Виникає психологічна залежність від амфетаміну, яка супроводжується абстинентним синдромом.

Як кинути нюхати фен

Кинути нюхати фен можна, якщо почати лікування з повного медичного обстеження і виявити ступінь шкоди, який амфетамін завдав організму і слизової оболонці.  Після детоксикації фахівці підберуть курс реабілітації і проведуть кодування від наркотиків при бажанні позбутися залежності назавжди.

Фен – це наркотик, який при вживанні через ніс викликає залежність і завдає шкоди організму і психіці.  Тільки комплексне лікування, відновлення і реабілітація допоможуть поліпшити стан здоров’я і забути спогади про наркотик його ефект.  Помітивши ознаки вживання на обличчі – зверніться за допомогою до фахівців.