Викликати лікаря нарколога на дом

Лікар-нарколог

Лікар-нарколог – це спеціаліст, який може допомогти вам позбавитися від наркотичної ломки або похмільного синдрому.

лікар нарколог

Нарколог медичного центру доктора Василенко надає послугу виїзду на дом, для проведення детоксикації, надання першої допомоги людині з алкогольним отруєнням, передозуванням наркотиками або психозом.

Щоб викликати лікаря-нарколога на дом необхідно звернутися за номером телефону, який вказаний на сайті. Ви отримаєте допомога кваліфікованого спеціаліста в домашніх умовах.

Допомога лікаря нарколога для алкоголіків

Допомога лікаря-нарколога для алкоголіків може знадобитися в разі запійного алкоголізму, коли алкоголік не може кинути пити самостійно, відчуває похмілля, при гострому алкогольному отруєнні або психозі.

Нарколог проведе очищення організму за допомогою медикаментозної терапії, і підбере подальший курс лікування алкогольної залежності в стаціонарі. Для складання індивідуального плану лікування алкоголізму в медичному центрі доктора Василенко нарколог проводить комплексне обстеження і діагностику, після чого призначає курс реабілітації від алкогольної залежності.

Допомога лікаря нарколога для наркоманів

Наркоманам може знадобитися допомога лікаря-нарколога при передозуванні, розладах внаслідок вживання наркотиків, інтоксикації організму, для стабілізації стану наркомана і усунення наслідків вживання наркотиків. Якщо наркоман не може бути доставлений у стаціонар, тоді ви можете викликати лікаря-нарколога на дом і отримати невідкладну медичну допомогу.

нарколог для алкоголіка

Проведення детоксикації і при необхідності реанімаційних заходів з боку лікаря нарколога допоможе вам позбавитися від абстинентного синдрому в домашніх умовах і уникнути наслідків вживання наркотиків при передозуванні.

Анонімна допомога нарколога

Нарколог медичного центру доктора Василенко надає анонімну допомогу наркоманам і алкоголікам, які хочуть пройти курс лікування наркоманії і алкоголізму без постановки на облік. Анонімність – один з головних принципів роботи фахівців центру доктора Василенко.

Ви можете бути впевнені в тому, що при виклику лікаря-нарколога на дом ви отримаєте професійну допомогу без постановки на наркологічний облік. Анонімна допомога нарколога може знадобитися, якщо ви не хочете оприлюднювати цю ситуацію з наркоманією чи алкоголізмом ваших близьких.

Викликати лікаря нарколога на дом

Викликати лікаря-нарколога на дом ви можете у зручний для вас час доби. Фахівець допоможе стабілізувати стан залежної людини, позбавить вас від наслідків вживання наркотиків та алкоголю.Проведе обстеження організму і психіки і залишить свої рекомендації, щодо комплексного лікування наркоманії і алкоголізму в медичному центрі. 

нарколог детоксікація

Якщо ви підозрюєте, що ваша дитина вживає наркотики, лікар-нарколог проведе тест на вживання ПАР в домашніх умовах і допоможе вам знайти вихід із ситуації, навіть якщо наркоман заперечує вживання.  Виклик лікаря-нарколога на будинок це перший крок на шляху до реабілітації алкогольної і наркотичної залежності!