Лікування алкоголізму в Полтаві

Коли ви вже спробували усі центри лікування алкоголізму в Полтаві, а результат нульовий, або не довгостроковий, слід шукати в інших містах та областях України.

Центр лікаря Василенко запрошує на лікування алкогольної залежності пацієнтів з усієї країни.

Лікування алкоголізму в Полтаві

Чому слід обрати саме центр Василенко?

  • Ми успішно лікуємо пацієнтів з алкогольною та іншими видами залежностей вже більше 25 років. За цей час було набуто багато методів боротьби із зеленим змієм, які доводять свою високу ефективність. 80% успішного довгострокового лікування та більше 6000 врятованих життів.
  • Ми використовуємо лише індивідуальний комплексний підхід до кожного пацієнта. З першого дня починається лікування як фізичної, так і психічної залежності.
  • У лікуванні фізичної залежності використовуються не лише медикаменти, але й такі процедури як озонотерапія, лімфодренаж, кріосауна, інфрачервона сауна, акупунктура, гірудотерапія, мануальна терапія та інш.
  • Усі пацієнти перебувають на лікуванні в окремих комфортних палатах та отримують якісне трьохразове харчування. В палатах з пацієнтом проживає його супроводжуюча особа.
  • Клініка працює у режимі відкритих дверей, пацієнти лікуються за своїм бажанням, що підвищує ефективність лікування в кілька разів.

Кодування від алкоголізму в Полтаві

Окрім якісного лікування фізичної залежності, зняття болісних синдромів, нормалізації сну, тощо, в центрі лікаря Василенко проводиться кодування від алкоголізму, яке складається з програмування та підшивки.

Щовечора всі пацієнти відвідують унікальні сеанси шокової сугестивної терапії, де у підсвідомість закладається блок-домінанта. Пацієнти із алкогольною залежністю починають боятись алкоголю. Він у них викликає відразу, нудоту, страх болі та смерті. Також психотерапевти використовують методику «якоря» та «петлі».

Окрім психічного кодування від алкоголю наприкінці курсу пацієнтам пропонується підшивання від алкоголізму особливою полівалентною сироваткою, яка викликає важкі медичні наслідки, якщо підшита людина вип’є алкоголь. Ці наслідки та строк дії, звісно, обговорюються з пацієнтом та його родиною заздалегідь.

Вартість лікування алкоголізму в Полтаві

Вартість лікування алкоголізму в Полтаві, напевне як і будь де, може бути дуже різноманітною, усе залежить від потреб клієнта.

Якщо ви бажаєте дізнатись вартість лікування саме в центрі лікаря Василенко, зателефонуйте за номером +38 (063) 401-57-01. Також ви можете отримати безкоштовну консультацію щодо умов перебування та лікування.

Відгуки про лікування алкоголізму в Полтаві

Раніше ця родина не зверталася за допомогою у лікуванні алкогольної залежності, але самотужки справитись їм не вдалось. Які враження пацієнтів від методів лікування та умов перебування у клініці дивіться у відео