Лікування алкоголізму в Полтаві

Вам потрібно позбутися алкогольної залежності, або допомогти близькій людині, яка страждає від проблем з алкоголем, але ви не знаєте, з чого почати і куди звернутися, як вибрати надійний метод?

Медичний центр лікаря Василенко – це сучасна клініка, яка займається комплексним лікуванням алкоголізму.

Більше 25 років ми допомагаємо людям боротися з важкою залежністю. Вже успішно проліковано 5000 пацієнтів, багато з яких зверталися з інших країн: Росія, Бельгія, США.

Фахівці центру проводять терапію як фізичної, так і психологічної залежності.

Лікування алкоголізму в Полтаві

У програму лікування алкогольної залежності входить:

 • Детоксикація організму;
 • Фізіотерапевтичні процедури;
 • Сеанси супер-стрес-шокової терапії;
 • Індивідуальна і групова психотерапія залежності;
 • Заходи з лікування співзалежності.

Персонал клініки гарантує пацієнтам з Полтави позитивний результат. Лікування алкоголізму в нашому центрі відбувається анонімно і добровільно.

Кодування від алкоголізму в Полтаві

Фахівці медичного центру лікаря Василенко допоможуть полтавчанам впоратися з хворобливою залежністю і відкрити для себе нові орієнтири в житті.

У поєднанні з комплексним фармакологічним і психотерапевтичним лікуванням, кодування від алкогольної залежності допоможе вам подолати труднощі, викликані цим захворюванням.

Кодування відбувається під час дуже важких, стресових сеансів гіпнозу, на яких пацієнтів доводять до предпсихотичних станів, і закладається психологічний блок на алкоголь, що робить лікування алкоголізму дуже ефективним. Тепер для пацієнта алкоголь = смерть.

Далі, на завершальному етапі лікування алкоголізму, проводиться другий вид кодування – підшивка. Пацієнту вшивають капсулу зі спеціальною формулою.

Вартість лікування і кодування від алкоголізму

Вартість лікування алкоголізму в Полтаві може визначатися тільки виходячи з обраного методу кодування і ступеня майстерності лікаря. Слід бути обережними і вибирати лише перевірені клініки, щоб не потрапити до рук шарлатанів.

Медична клініка Василенко готова допомогти вам позбавитися від алкогольної залежності! Центр при кодуванні кожного клієнта використовує виключно новаторську і надійну систему лікування.

Умови лікування алкоголізму в клініці Василенко

У стаціонарі центру Василенко для реабілітації алкозалежних з Полтави є все необхідне: від затишних кімнат для проживання до збалансованого харчування.

Ми маємо великий стаж роботи, тому підходимо до вирішення проблеми професійно і раціонально.

Хворі перебувають під наглядом кваліфікованих фахівців, тому при необхідності пацієнт отримує медичну допомогу та психологічну підтримку.

Лікування алкоголізму дозволяє повернути життя в правильне русло і запобігти зриву після лікування.

Відгуки про лікування алкоголізму

Всі пацієнти центру Василенко залишають свої відгуки про лікування. У них багато розповідають про свою історію, важкий шлях до одужання, і про комфортну атмосферу в стінах центру. Дивіться відгуки про лікування алкоголізму на нашому сайті.

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання