Лікування наркоманії у Львові

Наркотичну залежність раніше вважали згубною звичкою, яка з часом повністю руйнувала організм наркомана, ставала причиною порушень функцій організму, приводила до смерті через передозування наркотику або в результаті розвитку супутніх захворювань.

Сучасні лікарі вважають наркотичну залежність хворобою, важким патологічним процесом, який не тільки порушує роботу органів і систем, а також згубно позначається на психіці хворого.

У Львові працюють кілька медичних центрів, які займаються лікуванням наркозалежності. Кожен з центрів використовує свої напрацювання і методики в лікуванні залежностей. Також хворі можуть отримати допомогу в клініках, які знаходяться за межами Львова, в інших обласних центрах і столиці.

Лікування наркоманії у Львові

Вважається, що лікування на відстані від дому або зміна місця проживання – це перший крок до одужання. Лікування на відстані від Львова пропонує сучасна клініка – центр Василенко.

У центрі Василенко працює колектив досвідчених лікарів: наркологів, терапевтів, психологів, психотерапевтів, неврологів.

Клініка вже більше 20 років займається лікуванням залежностей, лікарі розробляють індивідуальні лікувальні програми для кожного хворого з урахуванням віку, супутніх захворювань, стажу наркотичної залежності.

Лікування пацієнта починається з діагностики, потім проводиться детоксикація, очищення організму, починається процес лікування від наркотичної залежності.

Після лікування залежності в стаціонарі буде потрібен час на реабілітацію колишнього наркомана. У цей час пацієнт зможе отримувати підтримку лікарів центру, допомогу психолога.

У центрі використовують найбільш ефективні методи, які показали хороші результати при лікуванні наркозалежних. Широко використовуються методи нетрадиційної медицини, фізіотерапевтичні процедури, масажі.

Хворі отримують допомогу психологів і психотерапевтів, сеанси гіпнозу допомагають побороти тягу до наркотиків. Метод лікування лікар підбирає за згодою хворого і з урахуванням стану здоров’я пацієнта. Лікування засноване на свідомому прагненні пацієнта до одужання.

Вартість лікування наркоманії у Львові

Вартість лікування наркоманії залежить від цінової політики клініки, її оснащеності, розташування, методів лікування, тривалості процесу, тяжкості стану хворого, супутніх захворювань, стажу наркотичної залежності.

При виборі клініки не можна керуватися її близьким розташуванням до дому, коротким курсом лікування. Не принесе успіху примусове лікування, якщо хворий не прагне вилікуватися.

Лікування наркозалежності – це тривалий процес, успіх якого залежить багато в чому від самого хворого, правильно підібраного методу лікування, підтримки родичів.

Всіх цих правил дотримуються в центрі Василенко – це дозволило вилікувати вже більше 6000 залежних пацієнтів. Розрахувати попередню вартість лікування в центрі можна по телефону: +38 (063) 401-57-01.

Відгуки про лікування наркоманії у Львові

В центрі Василенко проходили лікування наркозалежності безліч пацієнтів зі Львова. Дивіться відео відгуки, які вони лишили…