Лікування наркоманії у Львові

Медичний центр лікаря Василенко є місцем, де кожен наркозалежний добровільно може отримати медичну і психологічну допомогу.

Понад 29 років персонал клініки працює з пацієнтами, які відчувають страх смерті, ломку і не можуть самостійно відмовитися від хімічних речовин.

Реабілітація наркозалежних

Наркологічний центр у Львові використовує інноваційні методи лікування наркоманії, які в поєднанні з традиційними підходами дозволяють назавжди позбавити пацієнтів від залежності.

Лікування наркоманії у Львові

Медикаментозне лікування проводиться для зняття абстиненції і детоксикації організму. На етапі реабілітації пацієнтам пропонуються фізіопроцедури, масажі, лазерна терапія, інфрачервона сауна, лікування п’явками і інші методики.

Головними методами лікування психологічної залежності є:

 • Супер-стрес-шокова терапія передбачає масивне гіпнотичне навіювання на підсвідомість пацієнтів. В результаті чого наркотик починає асоціюватися зі смертю, і пацієнти забувають, що таке прихід і кайф.
 • Холотропне дихання змінює свідомість людини. Деякі пацієнти відчувають задоволення під час сеансів. Воно допомагає пацієнтам увійти в особливий стан трансу для більш ефективного навіювання.
 • Метод «якоря» і «петлі» грунтується на гіпнозі. Він сприяє закріпленню позитивної дії терапії.

Умови проживання

Наркологічна клініка Василенко за умовами проживання пацієнтів і психологічному клімату схожа з санаторієм. Наркозалежні проживають спільно з одним членом сім’ї в палаті сімейного типу. Вони мають вільний доступ до інтернету і спортивного залу.

У клініці діє тільки одне обмеження щодо переміщення наркозалежних. Пацієнти не можуть без згоди лікаря і супроводу члена сім’ї залишати територію центру.

Вартість лікування наркоманії

Тактика лікування наркозалежних визначається з урахуванням статі, стадії залежності, фізіологічних і психологічних особливостей пацієнта.

Лікування наркоманії у Львові ґрунтується на комплексному підході, при якому наркозалежному призначаються різні заходи. У кожному конкретному випадку вартість лікування розраховується з урахуванням обраної програми лікування та її тривалості.

Хочете дізнатися вартість лікування вашого випадку? Телефонуйте +38 (063) 401-57-01.

Відгуки про лікування наркоманії

За час існування центру наші фахівці надали допомогу понад 5000 пацієнтам.

Подивившись невеликий відеофрагмент, Ви можете ознайомитися з відгуком одного з них. Як і інші пацієнти, відео надихає своїм прикладом і розповідає про складнощі на шляху до життя без наркотиків.

Клініка доктора Василенко має необхідні для лікування наркоманії ліцензії та патенти, які розміщені на сайті в розділі про центр.

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання