Детоксикація та УБОД: перша допомога для наркоманів

Детоксикація для наркоманів

В наш час опіумні наркотики є найпопулярнішими серед наркозалежних із-за своєї доступності. Найбільш поширеними серед них є наркотики, які містять у складі опіати або синтетичні опіати – Морфін, Кодеїн, Героїн, Метадон.

детоксикація для наркоманів

Вживаючи першу дозу Героїну, людина піддає себе миттєвій залежності. Залежність-це захворювання, яке важко піддається лікуванню. При скасуванні опіумних наркотиків, залежний відчуває абстинентний синдром, що супроводжується депресією, болем у суглобах і тілі, погіршується загальне самопочуття.

Допомога лікаря-нарколога

Наркоман не в змозі перебороти цей стан поодинці, тому повертається до перевіреного способу для того, щоб поліпшити своє самопочуття – вживання нової дози. Цей замкнутий круг допоможе розірвати тільки кваліфікований лікар-нарколог за допомогою детоксикації. Дана процедура допоможе зняти симптоми ломки, шляхом очищення організму від токсинів.

УБОД – це один з видів детоксикації, який може знадобитися при передозуванні наркотиками або ломці від опіатів. У разі неможливості транспортувати наркозалежну людину в стаціонар для проведення детоксикації або УБОД, ви можете скористатися послугою виклику лікаря-нарколога на дом. Це перша допомога для наркомана, який вживає опіати.

Детоксикація або УБОД

У медичному центрі Василенко лікар-нарколог надає послугу детоксикації або УБОД (ультрабыстра опіоїдна детоксикація) для того, щоб максимально швидко і ефективно стабілізувати стан пацієнта. Для виконання цієї процедури, в організм наркозалежного вводитися препарат, який блокує рецептор, формуючий бажання вживати наркотик.

детоксикація убод

Під час проведення УБОД, людина не відчуває дискомфорту. У разі відсутності протипоказань, дану процедуру можна здійснювати для пацієнтів будь-якої вікової категорії. Лікування у лікаря-нарколога передбачає рішення лише однією зі складових проблем залежності – це усунення наслідків вживання психоактивних речовин.

Що робити після детоксикації

У медичному центрі Василенко працює команда фахівців з хімічної залежності, в тому числі нарколог-психіатр. Після процедури детоксикації або УБОД проводитися діагностика, за результатами якої співробітники центру допоможуть скласти ефективний план лікування для того, щоб позбутися від залежності назавжди.

Кинути вживати наркотики можна, але першим етапом при лікуванні залежності від ПАР є детоксикація або УБОД. Якщо ви відчуваєте ломку від наркотиків, ви повинні отримати допомогу лікаря-нарколога, щоб уникнути наслідків вживання опіатів та інших наркотиків. Після детоксикації фахівці підберуть для вас курс відновлення і реабілітації від наркотичної залежності.