Стаціонарне лікування наркоманії

Переваги стаціонарного лікування

Під час вживання наркотиків однією з найпоширеніших причин наркоманії є коло спілкування – люди, які повертають наркомана в замкнуте коло залежності від ПАР знову і знову.  Під час стаціонарного лікування наркоман не має можливості спілкуватися з іншими залежними, які можуть спровокувати його на вживання наркотиків.

стаціонарне лікування наркоманії

На відміну від лікування наркоманії на дому, в стаціонарі наркоман отримує комплексне лікування, яке включає в себе не тільки детоксикацію і допомогу лікаря-нарколога.  Наркотики впливають на психіку наркомана і призводять до розвитку захворювань.  Повноцінне лікування наркоманії в стаціонарі включає в себе позбавлення від фізичної та психологічної залежності.

Стаціонарне лікування наркоманії

Лікування наркоманії в стаціонарі проходить під цілодобовим наглядом лікарів.  Під час лікування в стаціонарі виключений зрив під час реабілітації.  Ми не використовуємо примусове лікування наркоманії, тому що цей метод не приносить результат.  Методики, які застосовуються в медичному центрі доктора Василенко засновані на добровільному бажанні наркомана відмовитися від вживання наркотиків.

Стаціонарне лікування наркоманії допоможе відновити психологічний стан за допомогою індивідуальних та групових консультацій з психологом і психотерапевтом і позбутися від психічних розладів, які часто виникають через вживання наркотиків.  Наркоман отримає професійну допомогу лікарів, щоб усунути ломку від наркотиків і поліпшити стан здоров’я.

Особливості стаціонарного лікування

Відмінною рисою лікування наркоманії в стаціонарі медичного центру доктора Василенко від лікування в реабілітаційному центрі є те, що наркоман проживає разом з супроводжуючими – сім’єю і батьками, які також потребують допомоги психолога і відвідують сімейні консультації, щоб налагодити довірчі відносини з залежним.

лікування наркоманії в стаціонарі

Ціна стаціонарного лікування наркоманії включає в себе проживання в комфортабельних апартаментах разом з супроводжуючими, збалансоване повноцінне 3-х разове харчування, регулярні сеанси групових, індивідуальних, сімейних консультацій з різними фахівцями та лікарями під час курсу лікування.

Як вибрати стаціонар

У стаціонарі медичного центру доктора Василенко вам нададуть професійну допомогу лікарі, у яких 25 річний досвід практики ефективного лікування наркоманії.  Проживання в стаціонарі, схожому на домашню обстановку, а не лікарняну палату, дозволяє наркоману відчувати себе комфортно під час лікування.

Головною перевагою стаціонарного лікування наркоманії є ізоляція від старого кола спілкування, але в той же час в клініці є доступ до використання особистої техніки і вільний вихід на територію медичного центру, на відміну від лікування в реабілітаційному центрі.