Лікування алкоголізму в Вінниці

Нестримне прагнення до спиртного – це не просто шкідлива звичка, а хвороба, яка потребує кваліфікованої допомоги.

Своєчасне і високоефективне лікування алкоголізму дарує людям у Вінниці нове життя і можливість стати успішними і щасливими в ній.

Лікування алкоголізму в Вінниці

Більше 25 років персонал клініки доктора Василенко допомагає позбутися як фізіологічної, так і психологічної пристрасті до спиртних напоїв.

Основна мета фахівців – в корені вирішити проблему. Саме так можна вилікувати алкоголіка, який в майбутньому ніколи більше не загляне в чарку.

Ми враховуємо те, що у кожного пацієнта згубна звичка розвивалася по-різному. Хтось починав з келиха пива після роботи, а хтось відразу під впливом несприятливих життєвих обставин почав вживати міцні напої.

Лікування алкозалежності в центрі доктора Василенко для жителів Вінниці направлено також на усунення деменції і неврозів, викликаних синдромом відміни. Саме тому наші пацієнти дуже швидко набувають життєво необхідний спокій.

Весь курс складається з декількох етапів:

  • Детоксикація, зняття абстиненції, відновлення організму.
  • Робота з психологами і психотерапевтами, рішення психічних питань залежності.
  • Психічне і медикаментозне кодування.
  • Лікування співзалежності близьких людей, вибудовування сімейних відносин.
  • Постреабілітаційний онлайн курс в домашніх умовах.

Кодування від алкоголізму в Вінниці

Техніки гіпнозу і психологічного навіювання того, що спиртне є смертельною небезпекою для людини – основа кодування від алкоголю в реабілітаційній клініці лікаря Василенко.

Це комплексна методика, що дозволяє на тривалий час, а деколи назавжди, позбавити залежного будь-якого бажання випити етаноловмісткий напій.

У центрі лікаря Василенко пацієнтів з Вінниці кодують від алкоголю, вибираючи максимально відповідний для конкретного хворого метод:

  • Психологічний, а саме застосування авторської медотики – стрес-шокової терапії у поєднанні з психотерапією. Метод, що дозволяє добитися стійкої відрази, неприйняття алкогольних напоїв, закріпити результат підшивки;
  • Медикаментозний (вшивання під шкіру засобів, що реагують на спиртне та призводять до тяжких медичних наслідків у разі вживання алкоголю);

Вартість лікування і кодування від алкоголізму

У медичному центрі лікаря Василенко план лікування складається індивідуально для кожного пацієнта після первинної консультації.

З вартістю лікування можна ознайомитися на нашому сайті. Приїхавши до лікаря Василенко, Ви зможете переконатися в тому, що якість його роботи вище зазначеної ціни.

Ви також можете зв’язатися з нами за телефоном +38 (063) 401-57-01, щоб задати всі питання!

Відгуки про лікування алкоголізму

Лікування алкозалежних споживачів проходить не в закритій державній установі, а в клініці відкритого типу. Свіже повітря поряд з вітамінними комплексами будуть стимулювати позитивні зміни у кожного клієнта.

Ми робимо все можливе, щоб пацієнти ставали повністю здоровими і щасливими. Записуйтеся на прийом в нашу клініку і приходьте. Разом ми впораємося з вашим захворюванням.

Тим часом ви можете ознайомитися з відгуками про лікування алкоголізму від наших колишніх пацієнтів: