Лікування алкоголізму в Вінниці

Нестримне прагнення до спиртного – це не просто шкідлива звичка, а хвороба, яка потребує кваліфікованої допомоги.

Своєчасне і високоефективне лікування алкоголізму дарує людям у Вінниці нове життя і можливість стати успішними і щасливими в ній.

Лікування алкоголізму в Вінниці

Більше 25 років персонал клініки доктора Василенко допомагає позбутися як фізіологічної, так і психологічної пристрасті до спиртних напоїв.

Основна мета фахівців – в корені вирішити проблему. Саме так можна вилікувати алкоголіка, який в майбутньому ніколи більше не загляне в чарку.

Ми враховуємо те, що у кожного пацієнта згубна звичка розвивалася по-різному. Хтось починав з келиха пива після роботи, а хтось відразу під впливом несприятливих життєвих обставин почав вживати міцні напої.

Лікування алкозалежності в центрі доктора Василенко для жителів Вінниці направлено також на усунення деменції і неврозів, викликаних синдромом відміни. Саме тому наші пацієнти дуже швидко набувають життєво необхідний спокій.

Весь курс складається з декількох етапів:

 • Детоксикація, зняття абстиненції, відновлення організму.
 • Робота з психологами і психотерапевтами, рішення психічних питань залежності.
 • Психічне і медикаментозне кодування.
 • Лікування співзалежності близьких людей, вибудовування сімейних відносин.
 • Постреабілітаційний онлайн курс в домашніх умовах.

Кодування від алкоголізму в Вінниці

Техніки гіпнозу і психологічного навіювання того, що спиртне є смертельною небезпекою для людини – основа кодування від алкоголю в реабілітаційній клініці лікаря Василенко.

Це комплексна методика, що дозволяє на тривалий час, а деколи назавжди, позбавити залежного будь-якого бажання випити етаноловмісткий напій.

У центрі лікаря Василенко пацієнтів з Вінниці кодують від алкоголю, вибираючи максимально відповідний для конкретного хворого метод:

 • Психологічний, а саме застосування авторської медотики – стрес-шокової терапії у поєднанні з психотерапією. Метод, що дозволяє добитися стійкої відрази, неприйняття алкогольних напоїв, закріпити результат підшивки;
 • Медикаментозний (вшивання під шкіру засобів, що реагують на спиртне та призводять до тяжких медичних наслідків у разі вживання алкоголю);

Вартість лікування і кодування від алкоголізму

У медичному центрі лікаря Василенко план лікування складається індивідуально для кожного пацієнта після первинної консультації.

З вартістю лікування можна ознайомитися на нашому сайті. Приїхавши до лікаря Василенко, Ви зможете переконатися в тому, що якість його роботи вище зазначеної ціни.

Ви також можете зв’язатися з нами за телефоном +38 (063) 401-57-01, щоб задати всі питання!

Відгуки про лікування алкоголізму

Лікування алкозалежних споживачів проходить не в закритій державній установі, а в клініці відкритого типу. Свіже повітря поряд з вітамінними комплексами будуть стимулювати позитивні зміни у кожного клієнта.

Ми робимо все можливе, щоб пацієнти ставали повністю здоровими і щасливими. Записуйтеся на прийом в нашу клініку і приходьте. Разом ми впораємося з вашим захворюванням.

Тим часом ви можете ознайомитися з відгуками про лікування алкоголізму від наших колишніх пацієнтів:

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання