Лікування алкоголізму у Вінниці

Центри реабілітації алкогольної залежності у Вінниці пропонують лікування та відновлення для тих, хто бореться з зловживанням алкоголю.

Вибираючи найкращий центр лікування алкоголізму у Вінниці, також важливо визначити, потрібна стаціонарна реабілітація чи амбулаторна.

Більшість програм відбувається приблизно 28 днів, однак цей часовий інтервал може бути недостатнім, щоб повністю побороти залежність, тому не зайвою є розширена програма по завершенню стаціонарного лікування.

Лікування алкоголізму у Вінниці

Як, наприклад, в Центрі Василенко є курс віддаленого лікування онлайн, який надають пацієнтам після лікування у центрі. Цей курс дозволяє продовжувати працювати над одужанням від алкогольної залежності у власному зручному темпі.

Сам курс лікування відбувається від 3 до 6 тижнів, в залежності від стану пацієнта. Цей час розрахований на те, щоб очистити та відновити тіло після тривалої алкоголізації, повернути людині здоровий сон, зняти усі болісні симптоми.

На допомогу у цьому приходять не лише індивідуально підібрані медикаменти, але і продуманий курс фізиопроцедур, таких як лімфодренаж, гірудотерапія, акупунктура, кріосауна, інфрачервона сауна, озонотерапія, мануальна терапія, фізичні вправи, йога.

Окреме місце займає модифіковане холотропное дихання, направлене на покращення фізичного та психоемоційного самопочуття пацієнтів. Воно також входить і у онлайн курс.

Центр Василенко пропонує своїм пацієнтам перебування у окремих палатах, розрахованих на пацієнта та його рідних.

Затишна атмосфера центру сприяє не тільки одужанню, але і налагодженню відносин з рідними людьми. Адже окрім психотерапії для алкоголіків, тут також проводяться заняття із лікування спів залежності. Рідним розповідають як вчасно визначити свою нездорову поведінку, яка підштовхує алкоголіка на вживання. Відбувається будування здорових емоційних відносин у родині.

Кодування від алкоголізму у Вінниці

Окрім лікування фізичної залежності, фахівці центру Василенко пропонують двоетапне кодування від алкоголізму.

Перший етап починається від першого дня перебування у центрі, під час індивідуальних та групових занять із психологами та психотерапевтами.

Основне місце у формуванні відрази до алкоголю займають вечірні сеанси стрес шокової терапії за методом Віталія Івановича Василенко, а також метод «петлі».

У цей час в підсвідомість людини закладається стійка домінанта, що алкоголь приведе лише до страждань, болі та смерті. Окрім власних фізичних та психоемоційних переживань на цих сеансах алкоголікам дають на собі відчути весь жах, біль і страждання, які вони спричиняють своїм рідним та коханим.

Подібне кодування від алкоголю закріплюється медичною процедурою – підшиванням від алкоголізму. Це є другий етап, після якого в людини немає іншого вибору як кинути вживати алкоголь!

Вартість лікування алкоголізму у Вінниці

Вважаючи усі умови та процедури, задіяні в лікуванні алкоголізму слід пам’ятати, що повноцінне лікування не може бути безкоштовним. Вартість лікування алкоголізму у Вінниці, як і в будь-яких інших містах України відрізняється залежно від пакету послуг. Якщо вам просто потрібна ізоляція, то ціна буде одна, а якщо вам потрібен цілий спектр послуг з відновлення та оздоровлення, лікування фізичної та психічної залежностей, то ціна буде не з дешевих.

Якщо ви бажаєте дізнатись, скільки коштує лікування в Центрі Василенко, дзвоніть за номером +38 (066) 401-57-01

Відгуки про лікування алкоголізму у Вінниці

До Центру Василенко приїжджають пацієнти не лише з Вінниці, але і з інших куточків світу! Дивіться відгук пацієнтки з далеких країв. На що слід звернути увагу під час лікування алкоголізму?