Лікування наркоманії в Чернівцях

Клініка Василенко – установа, в яку звертаються за допомогою наркозалежні та їх родичі з різних країн.

Більше чверті століття її фахівці допомагають пацієнтам повернутися до звичайного життя і налагодити відносини з оточуючими.

Лікування наркоманії в Чернівцях

За час існування центру лікування за унікальною методикою пройшли понад п’ять тисяч осіб. Серед них жителі не тільки України, але також Росії, Греції, Бельгії і навіть США.

Етапи лікування наркотичної залежності

Запорука ефективного лікування наркоманії – комплексний підхід. Він полягає в одночасній роботі з:

 • Фізичної залежністю. Нормалізувати стан організму вдається шляхом детоксикації, усунення больового синдрому, відновлення сну.

Терапевтом призначаються не тільки лікарські препарати, але також фізиопроцедури. Серед них – масаж, інфрачервона та кріосауна, акупунктура, гірудотерапія, лімфодренаж, озонотерапія, трансаір, лімфодренаж. Підвищити рівень фізичної активності допомагають заняття йогою і тренування у власному спортивному залі центру.

 • Психічною залежністю. Найважливішу роль в лікуванні пацієнтів грають висококваліфіковані психотерапевти. Вони проводять сеанси супер-стрес-шокової терапії, гіпнотерапії, холотропного дихання. Відновити адекватну комунікацію з оточуючими допомагають сеанси поведінкової, когнітивної, сімейної психотерапії.

В ході всього перебування в клініці з пацієнтом знаходиться супроводжуючий. Ним може бути будь-яка близька людина, як правило – мати, батько, чоловік або дружина.

Супроводжуючий не тільки контролює хворого поза процедурами, а й сам працює з психотерапевтом. Професійна підтримка позбавляє від почуття провини і допомагає правильно вибудувати спілкування з наркозалежним.

Підшивка від наркотиків

У наркологічній клініці пацієнтам з Чернівців доступна підшивка від наркотиків.

Дана процедура передбачає введення полівалентної сироватки з тривалістю дії від одного року до трьох років. Важливо підкреслити, що маніпуляція проводиться виключно за згодою хворого.

Циркулюючи в організмі, сироватка блискавично реагує на надходження наркотичних речовин і викликає важкі наслідки. У центрі можливо моделювання даної ситуації під контролем реаніматолога в умовах відділення інтенсивної терапії.

Як правило, цей досвід дозволяє пацієнтам повністю відмовитися від вживання наркотиків. Вони прекрасно розуміють, що поза клінікою необхідну допомогу вони можуть просто не встигнути отримати.

Вартість лікування наркоманії

Від чого залежить вартість лікування наркотичної залежності в центрі лікаря Василенко? Вона формується з урахуванням:

 • Ступеню тяжкості стану хворого при оформленні в клініку.
 • Стадії захворювання.
 • Тривалості перебування в установі.
 • Проведення підшивки від наркотиків або відмови від неї.

Вартість терапії включає проживання і триразове харчування як для пацієнта, так і для його супроводжуючого.

Відгуки про лікування наркоманії

Всі відгуки про лікування, розміщені на сайті клініки, залишені реальними людьми. Обов’язково ознайомтеся з ними!

У відеозверненнях – історії падінь і злетів, з якими зіткнулися пацієнти різного віку і положення в суспільстві. У них була спільна проблема, з якою, завдяки фахівцям центру, вони змогли успішно впоратися.

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання