Лікування наркоманії в Чернівцях

Лікування наркоманії та алкоголізму в Чернівцях проводиться в реабілітаційних центрах, наркологічних клініках, які здебільшого знаходяться в інших населених пунктах країни. Це дозволяє вихопити наркомана зі звичного середовища, розірвати його зв’язки з друзями наркоманами, постачальниками наркотиків.

Велике значення має бажання самого хворого вилікуватися від залежності. При виборі приватної клініки слід переконатися в наявності ліцензії, дізнатися про методи лікування, вартість лікування, терміни реабілітації.

Короткі курси лікування залежності в більшості випадків є неефективними, наркотична залежність – це складна патологія, лікування якої складається з очищення організму, зняття синдрому відміни і тривалої реабілітації наркозалежності.

Лікування наркоманії в Чернівцях

Правильно обрана клініка і метод лікування, бажання хворого повернутися до нормального життя, розрив старих зв’язків наркомана – це складові успіху.

Центр Василенко приймає на лікування іногородніх, терапія наркозалежності проводиться за допомогою комплексної програми, в тому числі в центрі застосовують авторський метод керівника клініки, лікаря-психотерапевта, нарколога Василенко – стрес-шокову терапію.

Методи фізіотерапії, масажі, голковколювання сприяють швидкому відновленню організму хворого, мають сприятливу дію на психіку.

Психологи і психотерапевти допомагають наркозалежним знайти мету в житті, підвищити свою самооцінку, за допомогою сеансів гіпнозу викликають огиду до наркотиків, неприйняття колишнього способу життя.

У більшості наркологічних клінік проводять примусове лікування наркоманів. Центр Василенко не надає такої послуги. У клініці з повагою ставляться до хворих, вважають, що примусове лікування при відсутності бажання вилікуватися у самого хворого буде неефективним, призведе до рецидиву захворювання через нетривалий час.

Лікування наркозалежного має проходити при умові психологічної підтримки родичів, весь період лікування поруч повинна знаходиться близька йому людина, довірена особа. У клініці пацієнт пройде кілька етапів лікування, починаючи з детоксикації та закінчуючи реабілітацією.

Вартість лікування наркоманії в Чернівцях

Весь період лікування пацієнт знаходиться в стаціонарі, де отримує повноцінне харчування, медичну допомогу, проходить лікування супутніх захворювань, лікар призначає фізіотерапевтичні процедури, масаж, в центрі застосовують методи нетрадиційної медицини для швидкого відновлення функцій організму, з пацієнтом працюють терапевт, психолог, нарколог, психотерапевт, невролог і інші фахівці. Всі ці послуги входять у вартість лікування наркозалежності.

Попередньо розрахувати вартість лікування допоможуть в центрі Василенко, для отримання інформації можна зателефонувати з будь-якого міста по телефону клініки: +38 (063) 401-57-01.

Відгуки про лікування наркоманії в Чернівцях

Олександр за свої 30 років життя більше 10 років був у залежності від різних видів наркотиків. Через знайомих він дізнався про Центр Василенко і вже 2 роки він живе щасливим тверезим життям. Що необхідно змінити у своєму житті, він розкаже у відео відгуку…